Istanbulun Göbeğinde Seks Işcisi Genç Erkekler

Konu, 'Konu Dışı' kısmında dreamboys69 tarafından paylaşıldı. Okunma: 59763 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. İSTANBUL’UN GÖBEĞİNDE SEKS İŞCİSİ GENÇ ERKEKLER…


  İstanbul’da, henüz 18’ine bile varmamış genç çocuklarla dolu bir “gay bar”. Çılgınca dans ederken, etraflarını kesiyorlar, bir “müşteri” çıkar umuduyla. O gece, para karşılığı yatacak bir eşcinsel bulamayanlar, soluğu Harbiye’de alıyor. Kendi deyimleriyle, “Çark atmaya” çıkıyorlar.

  Beyoğlu’nun ara sokaklarındaki salaş barda çalan yüksek sesli tekno müzik, sokağa kadar taşıyordu. Bugün de işler kesat gitmişti. Beş bardak votkanın ardından, zaten kafası “bir dünya”ydı ve yatacak yeri yoktu. Saat gecenin üçü olmuştu ve buradan Bayrampaşa’daki evine, taksiden başka dönüş şansı kalmamıştı. Taksiye binecek parası da olmadığına göre, 17 yaşındaki Halil’in “çarka çıkmak”tan başka çaresi yoktu. Gecenin ayazında, Harbiye’ye doğru yürürken, iki arkadaşıyla daha karşılaştı. Ve başladılar Elmadağ ile Pangaltı arasında turlamaya; yani onların deyimiyle “çark atmaya”.


  Düz yürüyemeyecek kadar sarhoş bedenleri, soğuk rüzgârla beraber yalpalanırken, kafaları sağlarındaki yolu takip etmek üzere sürekli sabitti. Yürüyüşe biraz mola verip müşteri bekleyen travestilerle şakalaştılar. Tam yeniden yola koyulmuşlardı ki iki “kalantor gay”in içinde olduğu lüks araç, yanlarında yavaşlayarak iki kere kornaya bastı. Sevindiler, çünkü kalacak yer, yemek ve para sorunu artık çözülmüş, aranan müşteriler bulunmuştu...


  Siz, gecenin saat üçünde rahat yataklarınızda mışıl mışıl uyurken, İstanbul’un en işlek semtlerinden biri olan Harbiye ve Nişantaşı’nda, bu senaryo her gece tekrarlanıyor. Genellikle Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Kocamustafapaşa ve Bakırköy’den Taksim’e gelen 17-25 yaş arasındaki genç erkek çocuklar, eşcinsellerle para karşılığı yatabilmek için önce gay barları dolaşıyorlar. Gay barlarda müşteri bulamazlarsa, Cumhuriyet ve Rumeli Caddeleri’nde, travestilerin arasında turlamaya başlıyorlar. Ta ki birileri gelip onları alana kadar...


  60 YAŞINDAKİ TURİST MÜŞTERİ

  Beyoğlu civarında yedi, sekiz gay bar bulunuyor. Bunlardan birini, biz de ziyaret ettik. Oldukça salaş, duvarlarındaki boyaları bile dökülen mekânda, aralıksız tekno müzik çalıyordu. Gece saat 12:00 sıralarında girdiğimiz mekânda, 50’ye yakın müşteri vardı. Yaşları 16-25 arasında değişen gençler ağırlıktaydı ve onların dışında, sadece üç-dört tane yaşını başını almış insan vardı. Kılık ve kıyafetleri, onları diğerlerinden ayırıyordu. Barın köşesinde oturan 60 yaşlarındaki turist, bir yandan etrafı kesiyor, bir yandan da içkisini yudumluyordu. Sık sık yanına yaklaşan birileri, kulağına bir şeyler fısıldıyordu. Çocuk yaşlarda sayılabilecek gençlerse sarmaş dolaş, “potansiyel müşterilerini” imrendirircesine seksi danslar yapıyorlardı.


  Barda otururken bir şey dikkatimizi çekti. Bunca kalabalığa rağmen, sadece dört-beş kişi içki içiyordu ve onlar da diğerlerine göre daha yaşlı olan, “yatacak” birini arayan müşterilerdi. Diğerleriyse, önce para kazanacak, ardından içmeye başlayacaktı. Zaten bu barlarda adet böyle... İçkileri, yatacak birini aramak için gelen gay’ler ısmarlıyor.

  30 YTL’YE GİDEN DE VAR

  İşe çıkan çocuklar, müşterilerinden tutturabildikleri kadar para alıyorlar. Bu rakam 30 ile 150 YTL arasında değişiyor. Kalacak yeri, cebinde parası olmayanlar, bazen 20 YTL, bazense sadece bir bira ısmarlaması karşılığında müşterileriyle yatıyor. Barlarda takılan 16 yaşında çocuklar bile var. Vücudu daha tüysüz olanlar, daha fazla para kazanıyor. Piyasada çalışan çocukların tamamına yakını, pasif ilişkiye girmediklerini iddia ederken, bu mekânları bilenler bunun yalan olduğunu söylüyor.


 2. Her gece taksimde gördüğüm manzaralar o yüzden şaşırmadım desem yeridir.


  Bizim takıldığmız barın karşısından çıkıyorlar. Gay Bar'ların müziği kafa ütülüyor sokakta bile dım tıs dım tıs deli ediyorlar :@
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

 1. istanbul gayları erkekler

  ,
 2. istanbul erkekleri seks sitesi

  ,
 3. seks genc gay

  ,
 4. beyoglu tirevestilerini goster,
 5. istanbul taksimdeki gay adresleri,
 6. arkadaş arıyangaylar