İstanbul'da Nokia onarım servisi?

Sponsorlu Bağlantılar

ademoz05

ademoz05

Üye
    Konu Sahibi
İstanbul'da Nokia onarım servisi?
Merhaba arkadaşlar,

2 gün sonra garantisi bitecek Lumia 720 cihazımı 29 Temmuz tarihinde servise bırakmıştım, Bayrampaşa'daki Ent servis'e. Haber gelmeyince şimdi aradım ve telefonun Nokia onarım ana merkezine gönderildiğini söylediler (Teleservice değilmiş).
10-15 günde anca haber gelir gibi saçma salak bir şey de söylediler telefonda. Sadece kamera arızası vardı, onun dışında telefon sorunsuzdu. Gönderdikleri merkezin telefon numarasını da vermediler, sadece biz mail ile iletişim kuruyoruz diyorlar.

Bu servisin nerde olduğuna dair bir fikri olan var mı? Veya nasıl ulaşabileceğime dair. Şimdi telefonun iadesini bile istesem 3-5 gün sürebiliyor diyorlar. En azından adresi vs varsa gider kendim işimi hallederdim.

Şimdiden teşekkürler

üstatları da etiketleyelim :)
@bulutsuzgece
@Sensation
@papakudioflu

Son düzenleme:

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Teleservice değil demişler ama büyük ihtimalle teleservice dir. Nokia care bile teleservice e gonderiyor

ademoz05

ademoz05

Üye
    Konu Sahibi
Teleservice değil demişler ama büyük ihtimalle teleservice dir. Nokia care bile teleservice e gonderiyor
şimdi teleservice'i arayıp imei numarasını tuşlayarak kontrol etmeyi denedim ama servisimizde böyle bir cihaz yoktur dedi. mail atayım bir de.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
şimdi teleservice'i arayıp imei numarasını tuşlayarak kontrol etmeyi denedim ama servisimizde böyle bir cihaz yoktur dedi. mail atayım bir de.
şurayıda denermisin

ademoz05

ademoz05

Üye
    Konu Sahibi
şurayıda denermisin
yok hocam buraya da göndermemişler.
lumia destek hizmetlerini falan arayıp yardım istedim. teleservice var sadece ana onarım merkezi, oraya da henüz ulaşmamışsa bu nedenle teleservice bizde cihazının yok vs diyebilir dedi. ayrıca 20 iş gününü geçmediği için de bizim de bi yaptırım şansımız vs yok dediler.
bi kaç gün daha bekleyip telefonun teleservice'e gittiğinden emin olucam, eğer hala telefon ortada yoksa ilk servise gidip cam çerçeve indireceğim

enessrsy

enessrsy

Üye
Bütün Nokia cihazlar Maltepe teleservice'ye gönderiliyor bildiğim kadarıyla.

• Beğen
Tepkiler: infazcı
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
evet orası bakıyor

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Maltepe Teleservice
iletişim linkini tıklayıp bilgi alabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: infazcı
ademoz05

ademoz05

Üye
    Konu Sahibi
cevaplar için teşekkürler.
teleservice, gönderdiğim imei numarası için "kargo girişi ya da kayıt henüz bulunmamaktadır" diyor. hala ilk servisten cevap bekliyorum bakalım. inşallah çıldırmadan şu işi hallederim

• Beğen
Tepkiler: infazcı ve ogzhnoTr
ademoz05

ademoz05

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar teleservice hala bize gelen bir cihaz yok diyor.
teknik servis de maillere cevap vermiyor, ogleden sonra telefonla aramayı düşünüyorum. yine istediğim gibi bir cevap alamazsam, dükkana gidip olay çıkarabilirim.
ne diyorsunuz

braayn

braayn

Üye
arkadaşlar teleservice hala bize gelen bir cihaz yok diyor.
teknik servis de maillere cevap vermiyor, ogleden sonra telefonla aramayı düşünüyorum. yine istediğim gibi bir cevap alamazsam, dükkana gidip olay çıkarabilirim.
ne diyorsunuz
bayrampaşada akvaryumun ordaki ENT servise mi vermiştin ?

ademoz05

ademoz05

Üye
    Konu Sahibi
bayrampaşada akvaryumun ordaki ENT servise mi vermiştin ?
akvaryumu bilmiyorum ama belediyeyi geçince cadde üzerindeki servis. zaten tek şubeleri Bayrampaşa'da.
edit: evet akvaryum da oradaymış.

braayn

braayn

Üye
orası nokia care bende ekranımı oradan değiştirdim orası 1320 ve 1520 dışında diğer bütün modelleri kendileri yapıyor diğer iki modeli ise sadece teleservice yönlendiriyorlardır.Aşağıdaki linkide biliyorsundur .Buradan cihaz takibini yap cihaz geldiğinde sana sms olarak bilgi veriyorlar.

ademoz05

ademoz05

Üye
    Konu Sahibi
orası nokia care bende ekranımı oradan değiştirdim orası 1320 ve 1520 dışında diğer bütün modelleri kendileri yapıyor diğer iki modeli ise sadece teleservice yönlendiriyorlardır.Aşağıdaki linkide biliyorsundur .Buradan cihaz takibini yap cihaz geldiğinde sana sms olarak bilgi veriyorlar.

benim telefon lumia 720 olmasına rağmen ana servisi gönderdiklerini söylüyorlar. telefonu teslim ederken de böyle bişey demediler, deseler direkt kendim teleservice'e götütürdüm. çünkü ana servise gönderdik demelerine rağmen teleservice'te benim telefonum görünmüyor.

o linkten sürekli kontrol ediyorum ama değişen hiç birşey yok.

braayn

braayn

Üye
benim telefon lumia 720 olmasına rağmen ana servisi gönderdiklerini söylüyorlar. telefonu teslim ederken de böyle bişey demediler, deseler direkt kendim teleservice'e götütürdüm. çünkü ana servise gönderdik demelerine rağmen teleservice'te benim telefonum görünmüyor.

o linkten sürekli kontrol ediyorum ama değişen hiç birşey yok.
ana servis dedikleri bir yer var ama teleservis değil benim cihaz ortalama 3 hafta içinde ekranı değişti değişimi teleservis yaptı ama teleservisde gözükmüyordu senin cihaz farklı bir yerdedir bu haftada bekle derim .Bir arkadaşın L720 sini vermiştik aynı yere power tuşu arızalıydı 14 günde yapıp verdiler.
senin cihazda ortalama 7 gün olmuş hafta sonlarını sayma iş günü olarak c.tesi - pazarı saymıyorlar.

ademoz05

ademoz05

Üye
    Konu Sahibi
ana servis dedikleri bir yer var ama teleservis değil benim cihaz ortalama 3 hafta içinde ekranı değişti değişimi teleservis yaptı ama teleservisde gözükmüyordu senin cihaz farklı bir yerdedir bu haftada bekle derim .Bir arkadaşın L720 sini vermiştik aynı yere power tuşu arızalıydı 14 günde yapıp verdiler.
senin cihazda ortalama 7 gün olmuş hafta sonlarını sayma iş günü olarak c.tesi - pazarı saymıyorlar.
anladım hocam, teşekkür ederim cevaplar için.

benim kafama takılan diğer bir şey de, nerde bu ana servis, nedir adı, numarası var mı dediğimde hiçbir bilgi vermiyorlar. bizde saklı bilgi veremeyiz diyorlar. çok saçma geldi.

mail atıp cevap almaya çalışıyorum şimdilik.
telefonla arayınca bile, bilgi alamayınca sinirleniyorum, servise gidip hiç tartışmak istemiyorum. biraz daha bekleyeyim dediğin gibi :oke:

ON9

ON9

Üye
Senin telefonu heç etmişler ben sana soyliyim. ;)

braayn

braayn

Üye
valla bana da öyle geliyordu ama @braayn sağ olsun biraz umut verdi
dediğim gibi bende bayağı bekledim hatta dedim inşallah 30 iş günü vermezlerde cihazımı değiştirirler diye ama olmadı komple ekranı değiştirdiler.Bende sürekli sitedeb takip ediyordum ve bir sabah ansızın baktığımda cihazınız değişti ve teslime hazır yazıyordu.Bana sms gelmeden aradım evet hazır gelip alabilirsiniz dediler gittiğimde hazırdı.

ademoz05

ademoz05

Üye
    Konu Sahibi
böyle bi mail aldım. biraz daha beklemeye devam...

• Beğen
Tepkiler: braayn

Üst Alt