Israil malları

Konu, 'Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları' kısmında qurbuz tarafından paylaşıldı. Okunma: 381712 | Cevaplanma: 100

1. Türk mallarının barkotu 8 69 ile başlıyor bende bunlardan başkasını kullanmıyorum zaten.BİM'in ürünleri mesela hepsi türk malı

Yazan: darkfable
  2. bazıları türklerin dikkat edelim plsss

3. Arkadaşlar işte israil'in malları
    1-NOKİA Finlandiya
    2-MC DONALDS A.B.D.
    3-VAKKO Türkiye türkiye yazmışsın doğru ama sahibi vitali hakko ve kendisi yahudi asıllı iş adanıdır ve burdaki çoğu markaların sahibi yahudidir unutmayın israil halkının %75 i yahudi zaten
    4-PROFİLO Türkiye (Türk Firmaları Tarafından Satın Alınmıştır.)
    5-CARREFOUR Fransa
    6-KOMİLİ ?
    7-SARALLE
    8-PANTENE Fransa
    9-ELİDOR
    10-RECOİCE
    11-BLENDAX
    12-DOVE Fransa
    13-LUX Türkiye
    14-CLEAR
    15-İPANA
    16-SİGNAL
    17-COLGATE
    18-ORKİD Türkiye
    19-CİF
    20-VİM
    21-DOMESTOS
    22-REXONA
    23-COCA COLA A.B.D. İsrail Ordusuna Kârının Bir Kısmını Bağışlıyor..
    24-FANTA Coca Cola'ya Aittir..
    25-PEPSİ
    26-YEDİGÜN
    27-FRUKO Coca Cola'ya Aittir..
    28-SPRİTE Coca Cola'ya Aittir..
    29-SENSUN
    30-SCHWEPPES
    31-TURKUAZ Türkiye
    32-LİPTON
    33-TANG
    34-CAPPY Coca Cola'ya Aittir..
    35-ARİEL
    36-OMO
    37-YUMOS Türkiye
    38-ALO Türkiye
    39-ACE
    40-RİNSO
    41-SANA Türkiye
    42-KENT Türkiye
    43-KNORR
    44-MAGNUM
    45-PANDA Türkiye
    46-ALGİDA
    47-CARTEDOR Fransa
    48-CORNETTO
    49-DANONE Fransa
    50-VİVİDENT
    51-FİRST
    52-CALVE
    53-NESTLE İsviçre (İsrail'de Nes Cafe Adı Altında Kafe Zinciri Var..)
    54-NESCAFE
    55-NESQUİK
    56-KİTKAT
    57-MİLKA İsviçre
    58-JACOBS
    59-MİLKYBAR

4. arkadaşlar bugün gazetede okudum bütün israilli turistler türkiye rezervasyonunu iptal etmişler 100milyon dolar tutarında yahudiden daha fazla milliyetci olalım bizde onların mallarını almayalım:megafon:

5. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    selam arkadaslar malesef yavaş yavaş türk mali piyasadan inmeye başlamiştir
    nasil yani diyeceksiniz.ülker türk mali evet doğru ama israilen ortak?
    tekel 2001 sigarasi türk mali ama tütünü ortak israilen?
    opel alman mali ama israilen ortak?
    peugote fransiz mali ama israilden farki yok oda israilen ortak?
    mercedes alman mali yahudi ama israilen ortak?
    böyle bir cok daha var yazmakla bitmez.
    yukarda arkadaşimiz yazdiği gibidir ben kendisine katiliyorum.
    ve ayrica katilmayanlarda saygi duyuyorum
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    gerceklerle yüzleş
    gec olmadan o gercek
    seninle yüzleşmesin

6. verdiğin bilgi için allah razı olsun abi sağol

7. Yazık size yazık be açın kuran okuyun bakın ne yazıyor (meal) sizin ananızda babanızda dininizde para olmus dalga geçiyorsunuz allah sizi o durumlara dusurmesın insallah amin niye dusurmesin sizi kötu durumlara biliyrmusnuz ''SİZ HESABINIZI ALLAHA VERECEKSİNİZ :) İNANMAYANLAR LİPTONUN YENİ SOHBET ROBOTUNA İSRAİL ADİ YAZIN ROBOT SİZE KARŞILIK OLARAK BU DEDİĞİNDEN EMİNMİSİN BİRAZ AĞIR KPONUSUYORSUN DİYOR EĞER EVET DERSEN BU KONULARI DEİŞTİRELIM YOKSA KOTU OLABİLİR DİYOR NAMAZ DİYİN BU KONULARA GİRME DİYOR BUNLAR ÇOK ŞEREFSSİZ İNSANLAR LİPTONDA İSRAİLİN MALI

--------------- Ekleme ---------------

Belki ban yiyeceğim ama olsun bir kişi bile bu yazımı okuyup bir malı bile kulanmassa ben mutlu olrurum

8. arkadaşlar ben 2 senedir cola pepsi ve yan ürünlerini içmiyorum ve buna benzer bazı kozmetik temizlik ürünlerinide almıyorum almayıncada ölmüyorum yani kimse demesin tek ben ne yapabilirim bunların yani müslüman kardeşine sıkılan merminin(COLA PEPSİ) HESABI SORULACAK allaha emanet olun bilinçli olun:hmmm

9. tamam hepsini anladım da bir telefon sitesinde Nokia'yı İsrail malı diye yutturmaya çalışmak n'oluyo?

10. aaaaayyy ne alıp almayacagım sasrdım :s

11. Dünyadaki mevcut sermayenin %60-%70 civarında yahudilerin elinde bulundugu düşünülürse , global ( borsaya açık ) firmaların içinde yahudi sermayesi olmadığını düşünmek anlamsızdır. Bence önemli olan bu firmaların ülke ekonomisine katkıları ve nereye vergi ödedikleridir.

" paranın dini , imanı olmaz "

12. sonuna kadar katılıyorum aklınızı kullanaydınızda sizde adam olaydınız, ulan sanki israil peygambere allaha inanmıyor.. adamlar zeki işte bunu kabul edin:nono: onların tarihi türklerden bile eskidir bıraklın artık bu din ırk düşmanlığını onlar akıllı ve seçilmiş ırktır. israil malına devammmmm:evet::evet:

13. Ben bunları boykot etsem kirimden kokarım :) Tüm şampuanlar adamların :)

14. hacı şakir de israil malı

15. Ne alakası var. Okumadan, bilgi edinmeden herşeye İsrail malı gözüyle bakıyorsunuz. Hacı Şakır dikkat ederseniz Colgate malı ve buna bağlı olarak Colgate'de Amerikan malıdır. :oke:

16. gidin BİM den alışveriş edin BIRLESIK ISLÂM MARKETLERI adı üstünde bir tane ısrail mali yoktur

17. siz anca buraya saçmalayın ısrail dünyanın 4. Güçlü ülkesi arkasında dünyanın en iyisi amerika var BIR SABAH ATOM BOMBASIYLA UYANMAK ISTEMIYORSANIZ.KENDIMIZDEN GÜÇLÜ ÜLKELERLE UĞRAŞMAYALIM KENDIMIZI KANDIRMAYALIM

18. iyi de kardeşim bu malların hiçbirisi israilliler tarafından yapılmamaktadır.israil bu malları el altından başka ülkedeki firmalara yaptırıyor.örneğin nestlenin israillilerin olduğunu çoğumuzun bilmesi gerekir ama üreten firmaya bir bakın bakalım israilde mi...

19. Hort :ehe 3,5 yillik konu :D

20. Belki üstümüzden bir kuş geçer

Yüklüyor...