Israil malları

Sponsorlu Bağlantılar

TopFury

TopFury

Üye
Heee...tabiii...dur bende ekleyeyim...

-Vestel
-Baymak
-Mantıcı Aysel Ablanın Yeri

fatih5825

fatih5825

Üye
yazılacak baska marka kalmamıs zaten bu ülkede çin ve israil mallarından baska ürün varmı ki ve bizde marka olmadan biyerlere gelemediğimiz için bunların hepsi sallama işler saman alevi gibi gelir geçer halen ÜLKER gibi bir firma "TSK" içeri giremıyorsa burdakı yazılı olan markalardan herhangi bir vatandaşın satın alıp kullanmak hakkına kımse karısamaz geçiniz lütfen böyle cocukca hareketlere "İSRAİL"TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN"her kurumunu sızmıs durumda senın benım bu malları alıp kullanmamız İSRAİLéin çokta şeyinde hani...

KuSurSuz^Kinq*

KuSurSuz^Kinq*

Üye
İsrail MaLLArı Boykot Ediyoruz Ve Bu Ürünlerden Almıyoruz Ne Cok Ürünü Var Genede Almıyoz :nono:

sinan yeşil

Üye
yha tm qsel dionuzda biz ne kullancaz zaten kullandığım herşeyi yazmışınız mübarek :bilmm ayrıca parlemetnt malbora monte carlo efes we tuborg u unutmayın :oke:

rapman

rapman

Üye
arkadaş öyle bir sallamış ki.tofaşta israil malı.sony de israil malı.ülker de israil malı.yoğurt var ya o da israil malı.

kelbaykus

kelbaykus

Üye
çoğu yalan öreneğin vakko türkiye
noıkia finlandiya...

Lacrymosa

Üye
Hepsi İsrail'in değil tabii ki. Ama hepsinde hissesi olabilir.

TopFury

TopFury

Üye
Ohooo...ona bakarsan vatandaşın da Doritos'ta %1 hissesi var...
Peki Doritos sokak malı mı??? :ehe:ehe

adıge oguz

Üye
ya arkadaslar neden bu kadar sorguluyosunuz bu ısraıl malı degıl su ısraıl malı degıl dıye ....ısraıl malı olduguna emın oldugunuz urunlerı barı almayın...bazıları gerıye ne kaldı ne yeyıp ıcecez gb bazı sozler kullanmıs ya ıcmesen yemesen ne olur bu malları ...acından olmezsınya.. arkadasım bız canıce oldurulmus canalardan bahsedıyoruz burda senın mıdenden daha mühım. bır müslüman ulkesınde yasıyoruz lutfen müslüman bır ınsana yakıstıgı gb davranalım....

TopFury

TopFury

Üye
:hmmm

j1t3m

Üye
bence bunların hepsi saçma gelen giden birşeyler yazıyor...

Peki size soruyorum bunları kullanmasak ne kullanacaz yada bunların hiçbirini kullanmayan var mı? ACABA merak ediyorum...

izmirligenc

izmirligenc

Üye
butun icecek ve sampuanlar israile aitmis ya :hmmm:hmmm birde yokia israilin degil ki

S4-TR

S4-TR

Üye
Tmm kardeş Doğtuda Biz Ne Kullancaz Ve bunların Hepsi İsrail Değil :nono: BENCE AMA

--------------- Ekleme ---------------

Yani katılıyorum :oke:

burakdoker

Üye
Ya arkdaşlar salakmısınız yoksa okumazmısınız. Finlandiya malı olan bir ürün israil markası olamaz mı? Renault, Fiat, Hyundai, Marlboro Türkiye'de yapılıyor diye Türk markası mı? Kafanız bu kadarcıktamı çalışmıyor.
Başka bir alternatifi olan ürünleri mutlaka ve mutlaka başka marka tercih edilmeli. Alternatifsiz olan ürünler haricinde başkasını tercih etmeyenler VİCDANSIZDIR.

TopFury

TopFury

Üye
Hepsinden vazgeçerim de Disney'den vazgeçmem usta...
Vicdan micdan hür...

zibidi39

zibidi39

Üye
bu mallar yerıne turk maılı uretınde kullanmayalım

salihliahmet

Üye
nokia finlandiyanındır en iyi örnek. patronu Olli-Pekka Kallasvuo olli pekka kallasvuo da finlidir. nokia 1870 de kuruldu, israil 1948 de. nokia sadece israilde de yatırım yapmıştır. benim nokia 5800 telefonumda macaristan üretimli mesela.nasıl nike amerikan malı ve vietnam endonezyada da üretiliyorsa buda aynı.yani yüzdelik hissesi var diye onu alma bunu alma da biraz saçma.

TopFury

TopFury

Üye
:oke:

ececick

Üye
yaa ben inanmıorm cunku bu malların yarısından coğunu baska savaslarda baska ülkeler için de göstermiştiniz

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca carrefour un sonu sa ile biter be da sabncı markası dır sabancı cok zengin türk iş adamıdır nası israil malı oluyor