İsmek kursları 15 yaş alıyor mu ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
İsmek kursları 15 yaş alıyor mu ?
Başlıkta dedigim gibi 15 yaş alıyor mu ?

codblackops2

codblackops2

Üye
evet

- - - Eklendi - - -

belki bölümden bölüme değişebilir ama

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Gereksiz ,konu ile alakasız mesajlar silinir.Bizimde mesajımız bulunsun.Tekrarı halinde uyarı alırsınız.Keyifli forumlar

asfwefdsvcsascf

asfwefdsvcsascf

Üye
Gereksiz ,konu ile alakasız mesajlar silinir.Bizimde mesajımız bulunsun.Tekrarı halinde uyarı alırsınız.Keyifli forumlar

yok daha neler :dry: mesajım bulunsun yazdım daha sonra editleyecektim her şeye bir şey buluyorsunuz yahu.

saygılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Kimseyi banlama kimseyi uyarma gibi bir düşüncemiz yada düşüncem olmadı.Siz bu konuda değil gereksizlerde yapsanız ne ala.Fakat biz öyle her mesajı silmiyoruz kuralları bir kez daha okumanızı tavsiye ederim amacımız forumun düzenli olması.

codblackops2

codblackops2

Üye
yok daha neler :dry: mesajım bulunsun yazdım daha sonra editleyecektim her şeye bir şey buluyorsunuz yahu.

saygılar

Burası herhangi bir sözlüğe benzemez , o yüzden rezerved felan diyorlar o tür şeyler , -gereksiz ve oyun sohbet bölümü hariç- yasak :)

asfwefdsvcsascf

asfwefdsvcsascf

Üye

Burası herhangi bir sözlüğe benzemez , o yüzden rezerved felan diyorlar o tür şeyler , -gereksiz ve oyun sohbet bölümü hariç- yasak :)

diğer forumlarda yasak değil ve bir sorunla karşılaşıldığını görmedim yani bu kadarda kuralcı olmayı gerek bulmuyorum.

benim dememle olmuyor tabi neyse.

codblackops2

codblackops2

Üye
sonuçta 3 milyona yakın üyenin olduğu 1000lerce aktif üyenin bulunduğu bir forum burası :bilmm neyse konuyu fazla dağıtmasak iyi olur :)

Samet.25

Kimseyi banlama kimseyi uyarma gibi bir düşüncemiz yada düşüncem olmadı.Siz bu konuda değil gereksizlerde yapsanız ne ala.Fakat biz öyle her mesajı silmiyoruz kuralları bir kez daha okumanızı tavsiye ederim amacımız forumun düzenli olması.
helal bıktım sacma yorumlardan

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
diğer forumlarda yasak değil ve bir sorunla karşılaşıldığını görmedim yani bu kadarda kuralcı olmayı gerek bulmuyorum.

benim dememle olmuyor tabi neyse.

Orası diğer forum onlar sıradan ve pislik kaynıyor.Bizim forum bir aile gibi.Kapımız herkese açık ama pisliklere asla.

- - - Eklendi - - -

17 yaşında iken ıngilizce kursuna gitmiştim :ehe

- - - Eklendi - - -

15- 16yaşında liseliler de vardı :P

Bizde liseliyiz,bizde gidince demek diyecekler.Liseli :ehe

- - - Eklendi - - -

17 yaşında iken ıngilizce kursuna gitmiştim :ehe

- - - Eklendi - - -

15- 16yaşında liseliler de vardı :P

Sertifikanı aldın mı

MrExpert

MrExpert

Üye
Alıyorlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt