Islık Nasıl Çalınır (resimli) :D

Sponsorlu Bağlantılar

enginzz

enginzz

Üye
dene bıraz daha olacak ha gayret:ehe

aslankaplants

aslankaplants

Üye
ben de yapamıyom
|-)

asabi67

asabi67

Üye
Parmaksız Nasıl çalınıyor peki ?????​

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Etiket:

facebook nasıl çalınır resimli anlatım, msn nasıl çalınır

AlpReis

AlpReis

Üye
Muhteşemsin Muhterem

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
Çalamıyorum arkadaşım :D !!
Sinir oldum .. !

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Düdük kullan sen

brknfdn_55

brknfdn_55

Üye
yapamıyorum:ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:

FarukPaksoy

Üye
3 senedir deniorum fakat calamıorum bende bıraktım artık :D

upton

upton

Üye
çok zor ya :D uğraşmak lazım biraz.

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
bu şekil çok kolay

emree17

emree17

Üye
resimlerle öğrenmek biraz zor, çalan birinden öğrenmek en kolayı :oke:

mucahitherken

mucahitherken

Üye
Çalamıyorum:ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:

lolaman

lolaman

Üye
Bende çalamıyorum resimdekileri aynen yapıyorum ama sadece üfürük sesi geliyo :D

The East

The East

Üye
ben ilk 4 parmakla çaldım yani 2 parmak sağ 2 parmak sol yavaş yavaş alıştım şimdi tek parmak ile çalabiliyorum hatta muzik bile çalabiliyorum baş parmak do orta parmak re vb vb vb gibi :D

lolaman

lolaman

Üye
ben ilk 4 parmakla çaldım yani 2 parmak sağ 2 parmak sol yavaş yavaş alıştım şimdi tek parmak ile çalabiliyorum hatta muzik bile çalabiliyorum baş parmak do orta parmak re vb vb vb gibi :D
Sen bizim arkadaşı tarif ettin bizim sınıfta uğur vardı baş parmağını koyuyodu sadece apaçi müziği yapıyodu :D

The East

The East

Üye
Sen bizim arkadaşı tarif ettin bizim sınıfta uğur vardı baş parmağını koyuyodu sadece apaçi müziği yapıyodu :D

evet ama ben parmak değiştirerek yapıyorum yada 2 parmak ile sadece çalıyorum değişiyor yane :D