işlemcinizin hızını test etmek için güncel test programı 06.2012

Konu, 'PC-Donanım Genel' kısmında L-LumieRe tarafından paylaşıldı. Okunma: 12354 | Cevaplanma: 197

1. işlemcinizin hızını test etmek için güncel test programı 06.2012

10 senelik bilgisayar. windows 7 yüklü. 250 sn windows xp yğklü 375 sn. aradaki farkı bakın aynı bilgisayar. 3416 Mhz İntel Pentium D

---
    yarın size win 98 taşıyabilen ancak xp taşıyamayan işlemcinin bilgilerini atim :ehe:

Yazan: afatsumlug97
  2. GDDR5 ve L-LumieRe bunu beğendi.
  3. laptop zaten arka plandabazı programlar calıstıgı ıcın böyle bir deger cıktı :)

4. L-LumieRe abi listeyi güncellesene :)

L-LumieRe ve ozakin70 bunu beğendi.
  5. liste güncellendi :oke:

6. eminmisin eksik var mesela ben;D

7. 3630 listede olduğu için eklemedim :)
    edit. ekledim.

8. oky sorun değil;D

L-LumieRe bunu beğendi.
  9. ekledim

ozakin70 bunu beğendi.
  10. arkada program çalışıyodu etkiler dimi?

11. evet

12. İntel core 2 quad 2331 Mhz işlemci 71.666 saniye

---
    torrent vardı yaklaşıkta 20 sekme açıktı :D

13. afatsumlug97 bunu beğendi.

işlemcinizin hızını test etmek için güncel test programı 06.2012 konusuna benzer içerikler

1. İşlemcinizin hızını test edin!! (CPU Speed Professional 3.0.3.0)

CPU Speed Professional ile Intel veya AMD işlemci hızınızı test edebilirsiniz. Program ile CPU hızınız net olarak tespit ediliyor ve isterseniz programın internet sitesine de kaydedilebiliyor. Program tamamen ücretsizdir. Buradan;...
  2. 5800 için test programı varmı

arkadaşlar program yapmayı bilen arkadaşlarımıza diyorum 5800 örneğin bir matemetik testi programı olamaz mı bi el atsanız bizim gibi öğrenciler kullansın hemde forumlarda ve internette tek olur --------------- Ekleme --------------- hadi...
  3. Bootloader'ı test etmek

Bootloader'ın kilitli mi kilitsiz mi olduğunu bu yöntemle anlıyoruz; 1. Telefonu kapatın 2. Ses açma ve güç tuşuna telefon titreşene kadar basın. 3. Telefonu bilgisayara takın. Eğer telefonunuz disk modunda açıldıysa (Flash bellek gibi),...
  4. hız test

arkadaslar 95 kpbs gelen varmı tel hızında ben 2g 95 gördüm test te
Yüklüyor...
07 Temmuz 2015 Salı - 10:08:30