Öneri Isınma sorunu !

Sponsorlu Bağlantılar

leeshore

leeshore

Üye
    Konu Sahibi
Isınma sorunu !
Arkadaşlar lumia 1320'de aşırı ısınma sorunu yaşıyorum. Hatta bazen telefon reset atıyor ya da kapanıyor.

İnternet explorera girmem yetiyor mesela. Yaptığım her işlemde ısınmaya başlıyor.

Wp 8.1 öncesi bu kadar değildi.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
şuan senin sorunun için hiç bir şey yapılamaz telefonlara özel optimizasyon yapılamdıgı için herkezde şuan bu sorun var, bir ihtimal eski wp8.0 dönebilirsiniz bu arada bu kadar ufak sorular için konu açmayın lütfen

leeshore

leeshore

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun ısınıp reset atması ya da kapanması ufak sorun mu :)
Wp 8.1 ile alakalı olup olmadığından emin değilim onun için konu açtım. Güncelleme yapmadan öncede ısınıyordu çünkü bu kadar olmasa da.

PROH4CK1

PROH4CK1

Üye
Arkadaşım canım telefona çok uygulama yükleme ağır oyunlar oynama telefonu çok oynama sürekli şarjda ise çabuk çıkar yani (çok şarj etme). ;)

Nokia 3310 ile gönderildi

ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
Arkadaşım canım telefona çok uygulama yükleme ağır oyunlar oynama telefonu çok oynama sürekli şarjda ise çabuk çıkar yani (çok şarj etme). ;)

Sürekli şarjda durmasının hiç bi zararı yok ne alakası var onunla?

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Telefonun ısınıp reset atması ya da kapanması ufak sorun mu :)
Wp 8.1 ile alakalı olup olmadığından emin değilim onun için konu açtım. Güncelleme yapmadan öncede ısınıyordu çünkü bu kadar olmasa da.
forumu takip ettiyseniz herkez şuan sarj konusunda şikayetçi 8.1 den sonra ve sizde bu deneme sürümünü kurduğunuza göre başka seçenek yok yani ufak derken ben bundan bahsettim, herkezin bildiği ancak kimsenin elinden bir şey gelmediği bir sorun bu şuan sana kimse bu konuda yardımcı olamaz, ancak arka planda heşreyi kapatırsanız magaza ayarlarını kapatın ve teli 2g modunda kullanın bir nebze artar başka çözüm yok

PROH4CK1

PROH4CK1

Üye
Şarj olrken içindekiler isınıp yanabilir