MSN Messenger isim@soyisim tarzı msn adresi almak isteyenler buraya

Konu, 'Skype' kısmında cepmatik tarafından paylaşıldı. Okunma: 62091 | Cevaplanma: 8

1. isim@soyisim tarzı msn adresi almak isteyenler buraya

[email protected] tarzı messenger adresi alma
    aşşağıdaki adrese gidiyorsunuz.

İSİM@SOYİSİM.COM TARZI MSN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

sol taraftaki menüden kaydol diyoruz.çıkan pencerde size şöyle bi soru
    gelecek''e posta adresiniz varmı'' sizde buna ''evet'' olan şeçeneği
    işaretleyip ''ileri''yi tıklayınız.

not:önünüze bir sayfa açılacak;
    bunu kendinize göre doldurun !

örnek;
    e-posta adresi; [email protected]
    parola; kendi parolanız
    parolayı yeniden yazın; kendi parolanızı tekrarlayın
    kayıt denetimi;resimde gördüğünüz harfleri ve rakamları sırayla yazın
    e-posta adresi (en altdaki): Yukardaki yazdığınız e-postanın aynısını yazın.
    artık sizinde msn messenger'da kullanabilceğiniz [email protected]
    benzeri şekilde bir e- postanız oldu.

not:bu adrese mail gelmiyor arkadaşlar sadece msn messenger da
    kullanabilirsiniz !!

Yazan: cepmatik
    zx6r bunu beğendi.
  2. teşekkürler

3. teşekkürler

4. Aktifleşmiyor benim bildiğim ama lazım olabilir sağol

5. (E posta adresi doğrulanamadı) ;) bende almıştım zamanında. hiç hoş durmuyor

6. teşekkürler

7. evet kötü yani mail fln gelmiyor bide nick yazılmıyor bildiğim kadarıyla

8. bence bunda msn almak kötürüd birisi senin isim ve soy ismini bilse senin adını hırsızlık yaparla dolandırıyorlar isim ve soy isimle

9. Sağol belki lazım olur

isim@soyisim tarzı msn adresi almak isteyenler buraya konusuna benzer içerikler

1. MSN Messenger isim@soyisim şeklinde msn adresi alma ( 14 Aralık 2007 | Skype )

arkadaşlar yanlış duymadınız.isim@soyisim (isim veya soyisim şart değil.istediğiniz şekilde alabilirsiniz)şeklinde msn adresi almak mümkün.eğer yeterli istek olursa açıklıycam;)
  2. MSN Messenger Isim ve soyisim yazarak msn adresi bulma ( 5 Temmuz 2009 | Skype )

İSİM VE SOYİSİM YAZARAK MSN ADRESİ BULMA Programı kurup çalıştırdıktan sonra karşınıza ilk gelen mesaja "later" tıklayın yada bir şeyler yazın o kısım önemli değıil. Program açılınca "SETTINGS" e girin orada "ADD A PREFİX...
  3. sertifika almak isteyenler buraya ( 27 Şubat 2011 | Symbian^3 Yazılım Destek )

buyrun arkadaşlar opda ile uğraşmaya son formu dolduruyoruz ve sıramızı bekliyoruz link aşağıdadır http://www.maxicep.com/symbian-destek/maxicep-olarak-sertifika-isleminizi-yapiyoruz-sertifika-islemi-cepte-sadece-2-saniyede-268709.html
  4. MSN Messenger isim@soyisim şeklinde msn açmak ( 1 Şubat 2012 | Skype )

Belki çoğunuz biliyorsunuzdur yada benim gibi yeni duymuşsunuzdur bu msn özelliğini. Ben hemen kendime bir tane edindim böyle bir msn adresi. Tek kötü yanı email kullanamıyoruz. Bunun bir çözümü yok sanırım çünkü soyismimize ait bir domain olması...
  5. İsim Soyisim İle Adres Öğrenme ( 3 Mart 2015 | Sizlerden Gelen Yararlı Kaynaklar )

TC kimlik no ile adres öğrenme olarak da tanımlayabileceğimiz yöntem ile TC kimlik numarasını bildiğiniz bir kişinin adres bilgilerine ulaşabilirsiniz. Aşağıda size vereceğimiz linki kullanarak TC kimlik no konusunda olan bölüme adresini bulmak...
Yüklüyor...
01 Eylül 2015 Salı - 17:09:30