Uygulama Iron Man 3 Offical Oyun gamesave Para Hilesi

Sponsorlu Bağlantılar

mertootrem

Üye
    Konu Sahibi
Iron Man 3 Offical Oyun gamesave Para Hilesi
Arkadaşlar bu oyunun gamesave sini bilen varmı para hileli olan veya para hilesi nasıl yapılıyor bu oyunda anlatabilirmisiniz bu oyunda hilesiz zırh açmak zor :)

ciwan__47

ciwan__47

Üye
gamecih diye bu program var o ise yarayabilir.. kullanimi basit proyu acip oyuna giriyorsun.. misal paran 12345 mi progrm da oyunda acik oldugu icin kenarina tiklayip aciyosn para miktarini giriyorsun.. sonra biraz para harcayip yada biriktirip tekrar mevcut olan para miktarini giriyorsun.. cikan sonuclardan 4 byte olanlari 999999999 falan degistirip ok diuorsun bazen hemen degismiyo paranin yetmeyecegi bi parca yada baska bi parca al yeni paran da eklenir.. tabi bazi oyunlarda calismayabilir.. dedigin oyunu denemedim.. hade kolay gelsin bi cok oyun da ise yarar yada fredoom diye bi uygulama war ona da bakabilirsin..

lale63

lale63

Üye
gamecih diye bu program var o ise yarayabilir.. kullanimi basit proyu acip oyuna giriyorsun.. misal paran 12345 mi progrm da oyunda acik oldugu icin kenarina tiklayip aciyosn para miktarini giriyorsun.. sonra biraz para harcayip yada biriktirip tekrar mevcut olan para miktarini giriyorsun.. cikan sonuclardan 4 byte olanlari 999999999 falan degistirip ok diuorsun bazen hemen degismiyo paranin yetmeyecegi bi parca yada baska bi parca al yeni paran da eklenir.. tabi bazi oyunlarda calismayabilir.. dedigin oyunu denemedim.. hade kolay gelsin bi cok oyun da ise yarar yada fredoom diye bi uygulama war ona da bakabilirsin..
Hayir gamecihle olmaz

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
Arkadaşlar bu oyunun gamesave sini bilen varmı para hileli olan veya para hilesi nasıl yapılıyor bu oyunda anlatabilirmisiniz bu oyunda hilesiz zırh açmak zor :)

Hocam ben yükledim bir ara ama siteyi hatırlamıyorum Google'den iron man 3 offical game unlimited gold yaz çıkar

lale63

lale63

Üye
fredoom ile olabilir o zaman.. marketten beleş satın alabilirsin :)

Freedomdada market surumu eski diyor ;)

- - - Eklendi - - -

http://www.maxicep.com/android-oyun/iron-man-v1-1-1-demir-adam-oyunu-hilesi-paylasim-3-817604.html#post6313361 burdanda rahatlikla yapabilirsin

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Bende çalıştı.Teşekkürler.Ve o 25.346.255 gibi skorlari bizim forumdakilermi yaptı :O :D çok,fazla onu yapmak 1 gün sürer...