Ipoda Nasıl Video Yüklenir

Sponsorlu Bağlantılar

rasmus

Üye
    Konu Sahibi
Ipoda Nasıl Video Yüklenir
evet arkadaşlar ipod aldım ama video oynatamıyorum..converter ile mp4 e çevirdim ama olmuyo.yardım

gknky

gknky

Üye
usb ile aktarma yap

sublieutenant

sublieutenant

Üye
NE MARKA OLDUĞUNDAN bahsetmemişsin eğer ipod nano ise bizde denedik iki oluyo cihaz cöküyor bunu bilen varsa yardıcı olursa seviniriz ama diğeri arkdşın dediği gibi usb kanalıyla olur ama nano olmuyooor...

akula

akula

Üye
arkadaşlar marka ve model fark etmeksizin sistemi fazla doldurudgunuz zaman çökme oluryor bunun sebebi benim bildigim kadarıyla bu aletler ram tabanlı oldugu için ayni sıfıra sıfır doldurmayın

pasa

pasa

Üye
kaçparaya aldınız spot mu aldınız orjinal mi

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
arkadaşlar bende ipot 30gb klip oynatan mukemmel bi cihaz var bende cok ugraştım ama sonunda yaptım mpeg4 çalıştııyo nano lar hariç bunuda imtoo mpeg encoderden rahatlıkla yapabilirsiniz yaptıktan sonra formatı cevirdiginiz klibi library e atıosun daha sonra ipod a sürüklüosun bukadar

aret

Üye
aml convertı ındır arkadasım ben yapıyorum super yapamazsan yaz pragramı dovlan ederımç

genco65

Üye
amv formatdan klip nasıl bulurum

denizkircali

Üye
teşekkürler

y.adsiz

Üye
arkadaşlar bende bower -616 markalı bir mp4 var ancak video oynatamıyorum aldıgımda 4 dakikalık bie animasyon vardı onu mp4 üzeride sildim acaba dosya falanda beraberinde mi silindi lütfen yardım edin

sedat_41

Üye
arkadaşım bende yükleyemiyordum aviconverter2.0 programını yükledim onunla yapabildim.sende bi dene

mp4

Üye
:vurarkadaşlar yeni mp4 aldım oyun ve şarkı nasıl yükleniyor:vur

crazy_beko

Üye
Süpersin ya saol

kezman92

Üye
ya arkadaslar bnde yenı aldım goldmaster mp4-311 dio ama convertin 1.0 1.1 2.0 ve 2.2 ile denedim olmuo filmin ilk cdsini yurutuo 2.nde format hatası dıoo lutfen yardım edermisinizz:agla

asdlfk

Üye
arkadaslar bendede ipod nano var ama bi türlü video yükleyemedim :S:S:S

ugur_2112

Üye
yaa olmuyo olmuyo olmuyo arkadaşlar bana yardım edreseniz çok ama çok sewinirim benim sony kaçak ama bi türlü video yükliyemedim
:agla

luupuus

luupuus

Üye
itunesle yükle

asdasd06

Üye
yha benim premier mp4 war. nasıl atacagım? avi dosyalarını açıyo ama benimki dosya format hatası dio yardm plssssssssssssssssssssssssssssssssss :(

--------------- Ekleme ---------------

yardımmmmmmmmmmmmmmmmm

theedıtor

Üye
cihazın hangi medya türünde video oynattığına dikkat edin mp4 müzik dinlenebilir ama mp4 adında bi video dosyasını açmayabilir farklı olabiliyor çok karışık şeyler :S :)

yardım!!

Üye
arkadaşlar lütfen yardım edin ! ben yeni kaçak ipod aldım video yüklemeye çalıştım olmadı itunes i yükledim ıpodu pc ye taktım ama ıtunes library da ıpod yazısını göremedim bunun nedeni sizce ne neler yapmalıyım lütfen yardım edin can meselesi:(

Üst Alt