iPhonedan Bilgisayara Sarkı Nasıl Aktarabilirim !?

Konu, 'iPhone - iOS Genel & Destek' kısmında beko45 tarafından paylaşıldı. Okunma: 16676 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. iPhonedan Bilgisayara Sarkı Nasıl Aktarabilirim !?

Bilgisayarıma yakın bi zamanda format attım ve telefonumdaki sarkıları bilgisayarıma aktarmam gerekiyor :hmmm Bu is nasıl olucak bi fikri bi bildigi olanlardan RİCA ediyorum burda benimle paylasın cok caresizim suan hicbiyerde bulamadım dogru duzgun bi program. Bulduklarımda paralı olup deneme sürümlerinde 3-5 dosya aktarımına izin verdiler sagolsunlar. Yardımlarınızı bekliyorum. :allalla:

--------------- Ekleme ---------------

fikri olan yokmu ?

Yazan: beko45
  2. itunes ile atamıyor musun

3. iTunes dan back up al :hmmm

4. sharepod kullanabilirsin işini görürSharePod buradan indirebilirsin

5. SharePod la halletim isimi cok saol kemal epey kullanıslı bi programmıs :oke:

kemal21 bunu beğendi.
  6. evet öyledir ama eğer yedekleme olayı olmasa itunestan asla vazgeçmem bir daha

7. Bende sharepod cihazı bulamıyor :hmmm

8. eski sürüm olmasın

iPhonedan Bilgisayara Sarkı Nasıl Aktarabilirim !? konusuna benzer içerikler

1. Bilgisayar İphoneyi Tanımıyor YARDIM !!

Merhaba Arkadaşlar ; İphoneyi Pc ye ilk bağladığımda tanıdı sonrasında bu hatayı aldım işte hata : Ama iTuneste görüyor iphoneyi !! YARDIM LÜTFEN!!
  2. Oyunları diğer telefona nasıl aktarabilirim?

Arkadaşlar ben yeni tel alıcam ve bu telefondaki oyunları aynı şekilde aktarmak istiorum örneğin angry birds rioyu bitirdim ve oyunu bitmiş haliyle nasıl aktarabilirim ? Şimdiden :tşk:
  3. Tavsiye Pc'deki Interneti Nasıl Telefona Aktarabilirim

Arkadaşlar evde wifi yok oyun güncellicem güncelleyemiyorum. Nasıl pc deki interneti telefonla paylaşıp oyunu güncellerim. İyi Forumlar.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Haziran 2015 Salı - 6:29:59