Tavsiye iPhone Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Metehanyzg

Üye
    Konu Sahibi
iPhone Yardım
Arkadaşlar bana yurtdısından iphone geldi Amerikadan Telefonun açılış yerinde UNLOCK yarın yani sim kilitsiz ama ben hattımı takıncaa bende sim kilidi hatası veriyor imei açtırsam o hata gider mi ? yoksa tekrar açtırmalı mıyım

Jsnow492

Jsnow492

Üye
sim kilitli hatası derken biraz daha acabilirmisiniz ? ekran görüntüsü filan atarsanız yardımcı olacabiliriz belki

Metehanyzg

Üye
    Konu Sahibi
bu sourn ile karşılaşıroum

Jsnow492

Jsnow492

Üye
başka bir sim kart ile denediniz mi ? amerikada hangi operatör tarafından sim kilitliydi biliyormusunuz

Metehanyzg

Üye
    Konu Sahibi
Evet biliyorum . Ve başka sim kartı denedim , AT&T diye bir amerika operatörü açtırılabiliyor fakat telefonumun kutusnda unlock yazıyor . yanni unlock iken bu hatayı vermesi garip , passaportuma işletsem açılır mı yoksa her türlü AT&T firmasına açtırmak zorunda mıyım?

Jsnow492

Jsnow492

Üye
att ye nin sitesinden unlock için bir taleb gönderin , imei nosu ile 24 saat içinde geri dönüş yapıyolar

Metehanyzg

Üye
    Konu Sahibi
Bana link verir misiniz? bulamadım mı

Jsnow492

Jsnow492

Üye

Egehan42

Egehan42

Üye
Amerikadan gelen att ye ait cihazlarda bu sorunlar cikiyor, unlock diye aliyorlar fakat cihaz geldiginde simkiliti hatasi veriyor. imei actirman biseyi degistirmez, akitive edemezsin telefonu nu.
att ye basvurdugumuzda bizlere cihazin kilitli olmadigini soyluyorlardi, sistem sorgusunda da kilitli gorunmuyordu, hatta apple bile kilit yok demisdi ama cihaz aktive edilemiyordu. Biz yinede bi kac firma ile unlock islemi denedik, firmalar da acik oldugunu soyledi komedi gibi. Sonuc olarak o telefon oylece kaldi ne acildi ne kullanildi, att karti ile sadece aktive ettim menuye girdim iade etmisdim musteriye teli :)
Sen bi mail at, ingilizcen varsa att yi ara direk . olumlu olumsuz bilgi alirsan bizleride bilgilendir hatta.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar ve Jsnow492

Üst Alt