iphone wifi sorunu

Konu, 'iPhone - iOS Genel & Destek' kısmında artist_bekir03 tarafından paylaşıldı. Okunma: 7098 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. iphone wifi sorunu

arkadaşlar iphone um wifi tanıyor şifreyi yazıyorum kabul etmiyor babamın iphonundan şifreyi yazıyorum kabul ediyor sizce çözüm nedir telefon JB'li 3.1.3 kullanıyorum ve 4.0 a yükseltemiyorum

Yazan: artist_bekir03
  2. wifi sorunu devam edıyo

3. benzer bir sorun bende de var. yanımdaki tel wifi den girerken ben wifi bulamıyorum. sorunun çözümü için bi yardım edecek yok mu?

4. versiyondan da olabilir,cihazınızda sorunlu olabilir.arkadaşlar önce restore yapın yada versiyon yükseltin sorun hala devam ederse wi-fi kablosunu değiştiriyolar iphonun.ben eski iphonumunkini değiştirtmiştim.

iphone wifi sorunu konusuna benzer içerikler

1. iphone w350 wifi sorunu acil

merhaba arkadaslar bende iphone w350 model telefon var wifi yi açıp modemimi görüyorum bağlan diyorum bağlanıyor ancak bundan sonra bir internet sayfasına nasıl girebilirim. bu telefona uygun yazılım olan var mı ? yardımlarınız için şimdiden...
  2. Çin malı iphone wifi sorunu

slm arkadaşlar.benim bir sorum olacak çin malı iphone ile internete girmek istiyorum.kaldığım yurdun ağına giriyorum kullanıcı adı ve şifreyi giriyorum bağlanılamadı die hata alıyorum.İp ve Dns seçimi otomatik ama yinede giremiyorum wifiye hangi...
  3. Sıfır iPhone wifi sorunu

Yeni aldığım iPhone un wifisi çekmiyor modemin yanında 2 diş cekiyor ve odadan çıkınca hiç çekmiyor sorun yazılımdan Kaynaklanıyor yoksa donanimsal bir sorun mu eğer donanimsal ise ne yapmalıyım ve iPod touch ile bağlandığımda hiç bir sorun olmuyor
  4. iPhone 3GS 4.2.1 Wifi sorunu

Jailbreaksiz iPhone'da wifi açıldığında liste çıkmıyor. Diğer ağ seçeneği ile isim yazsam dahi bağlanamıyorum. Ne yapabilirim?
  5. iPhone 3G Wİfi Sorunu

Arkadaşlar yaklaşık 1yıldır iphone 3G kullanıyorum ama bu son 1 haftadır wifide bi sorun var herzaman evde açık olan wifi zırt pırt kopuyor şifre istiyor acaba sorun modemdemi teldemi anlamış değilm whatsapdan 2 cümle yazıyorsun yolluyorsun sonra...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Temmuz 2015 Çarşamba - 4:53:05