iPhone um Kapandı Açılmıyor, Yazılım da Yüklenmiyor, Yardım Lütfen..!

Konu, 'iPhone - iOS Genel & Destek' kısmında sonsuz.. tarafından paylaşıldı. Okunma: 3156 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. iPhone um Kapandı Açılmıyor, Yazılım da Yüklenmiyor, Yardım Lütfen..!

3g s 32 gb Vodafone dan alınma telefonum var. Jailbreaklı olarak kullanıyordum. Telefonu kullanıyorken sıkça şebekesi gidiyor aç kapa yapıyordum arada düzeliyor tekrar gidiyordu. Sonra yeniden yazılım yükleyeyim dedim fakat, yazılım yüklerken yarıda kalıyor, redsnow ile jailbreak yapmayı denedim, onda da yarıda kalıyor. Şuan hiç açılmıyor. Ekranda itunes a bağla kablo resmi çıkıyor. Bağlıyorum, olmuyor. Recovery moddan da çıkmıyor, denemediğim yol kalmadı napabilirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
    Elimdeki shsh kayıtları şunlar:
    3072078036431-iphone 2,1-4.1.shsh
    3072078036431-iphone 2,1-4.3.3.shsh
    3072078036431-iphone 2,1-4.3.5.shsh
    3072078036431-iphone 2,1-4.5.shsh
    3072078036431-iphone 2,1-5.0.1.shsh

Yazan: sonsuz..
  2. tinyumbrella programıyla recorvery moddan çıkabilirsiniz ayrıca kablo resmi çıktığında iphone yi pc ye bağlayın ve itunes programını çalıştırın

iPhone um Kapandı Açılmıyor, Yazılım da Yüklenmiyor, Yardım Lütfen..! konusuna benzer içerikler

1. n70 im kapandı açılmıyor lütfen yardım ( 12 Aralık 2009 | Symbian Destek )

arkadaşlar benimde bir n70 im var ama akşam yatarken açıktı sabah kalktım telefonu birtürlü açamıyorum bunun nedeni ne olabilir
  2. Nokia E72 Telefonum Kapandı Açılmıyor yardım lütfen ( 24 Mayıs 2011 | Symbian S60v3 Destek )

Arkadaşlar gece yastıgımın altına koydum telefonu her zamanki gibi sabah kalktığımda telefonumda hiçbir görüntü yoktu halada yok nitekim basıyorum titriyor açılcakmış gibi fakat ekran ışık hiç bi tepki yok telefonda bilen arkadaşlar sorunun ne...
  3. Çin iPHONE kapandı açılmıyor. Lütfen Acil Yardım! ( 15 Ağustos 2011 | Diğer Çin Üretimi Telefonlar )

:nono:Arkadaşlar bende çin iphone var fakat kapandı ve tekrar açılmıyor. yani hiç açılmıyo hiç ışık yok. Bir gün şarj da da kaldı... Çift sim kartlı ve Modeli : V810 diye bişi. İMEİsine baktım kopyalandığı anlaşılmış. ondan mıdır bilmyrm ama...
  4. nokia 5228 güncelleme sırasında kapandı bir daha da açılmıyor yardım edin lütfen. ( 24 Aralık 2011 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

arkadaşlar nokia 5228 i usb kablosuyla bilgisayara takıp güncellemek istedim yükleniyor dedi.telefon kapanıp aöılıyordu.sonra yüklendi.cihazınız yeniden başlatılıyor yazıyordu bekledim ama açılmadı.kablodan çıkardım.bataryasını çıkarıp tekrar...
  5. e7 kapandı açılmıyor. lütfen yardım edin. ! ( 18 Nisan 2013 | Symbian^3 Cihaz Destek )

Nokia e7 kullanıyorum şarjım az diye takıyım dedim bi anda gitti anlamadım nedenini ve artık açılmıyor. yardım ederseniz sevinirim..
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Eylül 2015 Perşembe - 9:48:50