İphone u restore ederken alınan 1603 hatası çözüm önerileri....

Konu, 'iPhone - iOS Genel & Destek' kısmında cmlkrc tarafından paylaşıldı. Okunma: 3904 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İphone u restore ederken alınan 1603 hatası çözüm önerileri....

1- iTunes i update edin

2- Bilgisayararınızı resetleyin

3- Başka bir USB Port u deneyin

4- Windows Kullanıcıları için: Apple Mobile Device Service'i restart yapın.

1. Başlatı seçin > ayarlar
    2. denetim masası > yönetimsel araçlar > servisler i açın.
    3. Apple Mobile Device seçin ve servisi durdurun
    4. Servis durdurulduktan sonra tekrar çalıştırın
    5. Servis çalıştıktan sonra itunesi açın ve iphonunuzu tekrar başlayıp restore edin
    5- Eşzamanlama tarihçesini sıfırlayın:

İtunes i açın

1.Düzene girin
    2.Tercihleri seçin
    3.Aygıları seçin
    4.Eşzamanlama tarihçesini sıfırlayı seçin

6-Bigisyarınıza yeni bir kullanıcı oluşturun

1.Kontrol paneline girin
    2.Kullanıcı hesaplarını açın
    3.Yeni bir kullanıcı hesabı oluşturun
    4.Oturumu kapatın ve yeni kullanıcınızla tekrar oturum açıp. deneyin

Umarım 6 maddeden biri işinizi görür ;))) cmlkrc

Yazan: cmlkrc

İphone u restore ederken alınan 1603 hatası çözüm önerileri.... konusuna benzer içerikler

1. iphone restore yaparken 13 hatası yardım ( 21 Mart 2010 | iPhone - iOS Genel & Destek )

Arkadaşlar ben yanlışlıkla iphone u sil dedim telefondan.sonra 3.1.2 fw indirdim. Telefonu recovery moda alıyorum itunes kablo fln çıkıyor. Bilgisayar recovery mode olarak tanıyor. İtunes den shift ile recoveryi tıklayıp gösteriyorum fw yi. Sonra...
  2. İphone 2G Restore ederken hata verdi açılmıyor ( 5 Kasım 2011 | iPhone - iOS Genel & Destek )

merhaba. iphone 2g 3.1.3 ü restore ederken hata verdi aynen şu yazıyordu. The İphone ''emre's iphone'' could not e restored. An unkown error accured (2003) ve daha sonra iphone yi bilgisayara bağladığımda (Itunes kurtarma modunda bir iphone...
  3. lütfen yardım edin 2 gündür restore edemiyorum iphone u ( 19 Ocak 2012 | iPhone - iOS Genel & Destek )

arkadaşlar geçen gün telefon dizimdeyken düştü birdaha acılmadı telefoncu arkadaş var ona verdim ekran sorununu halletti fakat bu sefer telefonun power tuşuna bastıgımda 1 sn içince acılıp elma logosu geliyo 4-5 saniye sonra telefon tekrar...
  4. İphone 4s restore olmuyor ( 6 Ekim 2012 | iPhone - iOS Jailbreak ve Unlock Yöntemleri )

arkadaşlar iphone 4s restore edemiyorum sürekli 3194 hatası veriyo o olmazsa 1600 hatası geliyo ne kadar yöntem varsa denedim - - - Eklendi - - - host dosyasıyla ilgili herşeyi yaptım ne yaparsam yapayım 3194 geliyor - - - Eklendi - - - şimdi...
  5. İPHONE 3GS 6.1.3 Restore Sonrası Servis Yok Hatası Jailbreakli Resimli ( 6 Temmuz 2013 | iPhone - iOS Genel & Destek )

Arkadaşlar benim elimde şuan iphone 3GS 16gb var cihaz bana 1 hafta önce geldi.İçinde 4.1 Jailbreak vardı sim kart sorunsuz çalışıyordu ama bu seferde uygulama falan yükleyemiyordum, ios üst sürümlerini istiyordu.Bende itunese bağladım restore...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Ağustos 2015 Cuma - 17:46:29