Iphone Sim kilid sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
XTwilight

XTwilight

Üye
    Konu Sahibi
Iphone Sim kilid sorunu
selam arkadaşlar gecenlerde ıphone sım kılıdını kırdırdım (ıphone 3gs) ıphone acıldı yalnız telefonu acınca ınce telefonun orta kısmında cızgı cıkıyor karıncalı gıbı tabi sonra kayboluyor sadece acılsıta cıkıyor sımı kırdırdıktan sonra oldu sızce neden olmus olabılır ve hep ıphoneda mı oluyor bu eger yoksa boyle bırsey telı teknık servıse gerı goturucem cevap beklıyorum tskler .

not $im kilidini bizler kırabılırmıyız ?

rapege

rapege

Üye
o çizgi sorun değil bazı jb lenen telefonlarda çıkabiliyor sim kilidini de bizler kırabiliriz

XTwilight

XTwilight

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl kiricaz arkadasım kolaymış o kadar birde bu cizgi nasıl giderilir

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
o çizgi son jailbreakle geldi her telefonda var.kaldırılması mümkün değil.ancak başka bir jailbreak programı yapılırsa kaldırılabilir.

XTwilight

XTwilight

Üye
    Konu Sahibi
Başka Nail derken sim lock kaldırıp farklı bir program atilicak?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
hayır spirit gibi,blackrain gibi pc den yapılan jailbreak programları çıkarsa belki kalkar demek istedim.

XTwilight

XTwilight

Üye
    Konu Sahibi
Peki o program kalkarsa sim kilitlenirmiş tekrar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
evet kilitlenir.

XTwilight

XTwilight

Üye
    Konu Sahibi
bunun başka bir yolu yokmu hocam peki

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
şu an yok.

rapege

rapege

Üye
üzgünüm ki şuan yok

XTwilight

XTwilight

Üye
    Konu Sahibi
Peki tessekur ederim(nasıl rep verebilrim size)

XTwilight

XTwilight

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah saol . Merak ettigim bir sey bat Ben app storeden eklenti indirmek istiyorum ama benden sifre istiyor ne sifresi bu acaba.tekrar ilgilendigin yardimlarin icin saol

hakankurban

hakankurban

Üye
telefona jailbreak yapılınca bazı telefon ve versiyonlarda bazı sorunlar olabiliyor senin sorununda onlardan biri versiyon ve jailbreak değişince düzelir

XTwilight

XTwilight

Üye
    Konu Sahibi
telefona jailbreak yapılınca bazı telefon ve versiyonlarda bazı sorunlar olabiliyor senin sorununda onlardan biri versiyon ve jailbreak değişince düzelir

Versiyon degisince yani guncelleniyormu yoksa telefoncuya mi gitmemiz gerekiyor tekrar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt