iPhone lightning kablo kalitesizliği..

Sponsorlu Bağlantılar

anilakbay

Üye
    Konu Sahibi
iPhone lightning kablo kalitesizliği..
Merhaba Arkadaşlar,

4 aydır iPhone 5s kullanıyorum. Usb kablosunu çok dikkatli ve özenli kullanmama rağmen bozuldu. Gittim media marktan 70 Tl ye orjinal lightning kablo aldım. 4 ay sonra yine aynı durumu yaşamam umarım. Bu kabloların kalitesizliği ve fiyatları ne olacak böyle? Bu konu hakkında fikirleri ve çözümleri olanlar benimle paylaşırsa sevinirim..

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
50 lira olması gerekiyor. Ben 15£ alıyorum burada yanlış hatırlamıyorsam. Ki adamların para birimine göre ucuz bir fiyat. Amerika da bunun $ versiyonu olsa gerek 15$. Bi Türkiye'de sıkıntı var. Ben 7 aydır kabloyu kullanıyorum sıkıntı yok. Belki 8. Önceki kablo 6 ay gibi bir sürede çok kötü hale gelmişti. Kullanım ile alakalı biraz da sanırsam.

0MG90

0MG90

Üye
Lightning kablosunun kalitesiz olduğunu ilk defa duyuyorum şu an. En kaliteli ve hızlı kablo nasıl öyle oluyor anlamadım. O kadar para vererekte kazıklanmışsın. Türkiye Online Apple Store açılalı kaç ay oldu haberin yok galiba.

furkan4045

Üye
Ben i5 alalı 10 ay oldu kabloda bi sıkıntı yaşamadım

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer
alical33

alical33

Üye
Kablolarda genel anlamda sıkıntı var bi aksesuarcıda çalışıyorum hunde 5 6 kişi iphone şarj makinesi alıyor belkin mi ne bi marka vardı apple tr sitesinde bide onu alıp deneyin

lumia 1520 ile gonderildi

fk555897

fk555897

Üye
Lightning kablo bende de kopuyor. Biraz kalitesiz gibi kablo ama adaptör falan çok kaliteli.

anilakbay

Üye
    Konu Sahibi
Lightning kablosunun kalitesiz olduğunu ilk defa duyuyorum şu an. En kaliteli ve hızlı kablo nasıl öyle oluyor anlamadım. O kadar para vererekte kazıklanmışsın. Türkiye Online Apple Store açılalı kaç ay oldu haberin yok galiba.

49₺ olanı ve Apple Store da olduğunu biliyorum. Benim aldığım kablonun boyutu 2 metre.

fk555897

fk555897

Üye
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Evet sarj aleti biraz sorunlu cogu kisininki bozuluyor

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Kablolarda sorun var. Benim de başıma geldi iki(2) kez!

Son düzenleme:
seckin_bilgic

seckin_bilgic

Üye
Ben gayet 20 liraya bir kablo alıyorum. Uyarı veriyor ama güzelce şarj ediyor. Garantisi var bi de. Bozuldu yenisini verdiler.

Üst Alt