İphone Kapağı

Konu, 'Trident' kısmında MeT61 tarafından paylaşıldı. Okunma: 3343 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bnm dayımın var bu kaptan tkaılı ama kapa nerden bulmuş bilmiyorum..1

2. Yani İphone Arka Kapağı Wt3 oluyor.. eYv. Daha Bilgisi olan paylaşırsa lütfen boş yere para vermeyelim...

3. Beyler telefoncuya gırın alın o kapağı..Bende siyah w-t3 var siyah iphone kapağı aldım..Dayım anlamadı eline aldığı halde vay iphone almışsın dedi.Ve oluyor ;) Ama tv izlemek için surekli cıkarıp takınca kap çatlıyor..1-2 ayda bir yenisini almak zorunda kalırsın kap'ın :)

4. eYv KaRdeŞ.

İphone Kapağı konusuna benzer içerikler

1. iPhone Beyaz Kapak soru ? ( 31 Temmuz 2010 | iPhone - iOS Genel & Destek )

ben bir tane beyaz kapak aldım orjinal olduğunu nasıl anlarım saygılar şimdiden teşşekürler
  2. Trident W-T3 [iPhone] // %100 iPhone görünüm // iPhone Kapağı takılıyor..!! ( 11 Kasım 2010 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

*Trident W-T3 Marka cep telefonu satıyorum. *Telefon [02.05.2o1o] Tarihinde alınmıştır. *Bir tek dahi çizik bile yoktur.Aldığım günden beri arkasında kap , önünde film şerit ile kullanıyorum. *Garantisi devam etmektedir [17 Ay 25 Gün] var....
  3. iphone 3g arka kapak değişimi ( 15 Aralık 2010 | iPhone - iOS Genel & Destek )

arkasında küçük hasarlar var ve ben beyaz kapak istiyorum. ne kadara değiştirebilirim bunu? ve istanbul'da en güvenilir yer neresi bunun için? telefona bi zarar gelmesini istemiyorum.
  4. iPhone 4s sert arka kapak yada kılıf ( 3 Şubat 2012 | iPhone - iOS Genel & Destek )

Merhabalar, yeni satın aldığım iphone 4 s için kılıf ve kapak arıyorum birçok seçenek ve marka olduğu için bende kararsız kalmış durumdayım. Deneyimli arkadaşların önerilerini ve yorumlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
  5. İphone 4-4s Kapak-Kılıf ( 13 Eylül 2013 | iPhone - iOS Genel & Destek )

Beyler ankarada oturuyorum ankaragüçlüyüm . Ankaragüçlü kılıf arıyorum nerede bulabilirim ? lütfen yardım
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Temmuz 2015 Perşembe - 1:02:25