iphone kablo semasi

Konu, 'iPhone - iOS Genel & Destek' kısmında veletifo tarafından paylaşıldı. Okunma: 2638 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. iphone kablo semasi

Arkadaslar bana ıphone un kablo seması lazım:pın lerın yada kablo renklerının ne oldugu ve ne ıse yaradıgını bılen varsa soyleyebılırmı:elımde fazladan bır kablo var ve bununlu ıphone standı yapmak ıstıyorum:

Yazan: veletifo
  2. google a apple dock connector schema yaz bak sitelerde bir çok anlatım var

iphone kablo semasi konusuna benzer içerikler

1. iPhone için TV-Out geliyor .. (iPhone TvOut Kablo ile) ( 29 Nisan 2009 | iPhone - iOS Genel & Destek )

Konudan ve ekran görüntülerinden anlaşılacağı üzere, iPhone için TVOut olayı yolda :) Programın şu an hazır olduğu belirtilmiş ancak tv ye çıkış için, program update edilecek ve bir adet kablo gerekecek. Böylece iphone un ekranını tv de...
  2. İphone Usb Kablo Yardımmmmmmmmm ( 9 Ocak 2010 | Çin Üretimi Cep Telefonları Ön İncelemeleri )

beyler iphone a1241 32 gb telefon war telefon yurtdısından geldı sarj adaptoru ve usb kablosu var pc taktıgımda sarj almasını saglıyor a1241 bu modeller ıcın usb kablosu varmıdır net üzerinden alabilcegim site warmı yardım acil makına kapanıp...
  3. iPhone 4 orijinal kablo nereden alabilirim ? ( 20 Mart 2011 | iPhone - iOS Genel & Destek )

Arkadaşlar maalesef iPhone4'ümün kablosunun ucu kırıldı. Orijinalini nereden alabilirim bildiğiniz satan biryer varmı ? (keşke applestore olsaydı) veya satabilecek arkadaş da olabilir :)
  4. galaxy ace usb kablo+adaptör(iphone gibi) şarj sorunu !!!!! ( 14 Ağustos 2011 | Android Genel )

arkadaşlar galaxy ace'yi usb kablo+adaptör(elinizde varsa) ile yani iphone tarzı şarj etmeyi deneyin bakalım ne gibi değişiklikler olucak :oke: ben çözemedim bu durumu !!!:hmmm lütfen deneyebilen herkes denesin!!!
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 7:17:18