ıphone ıtunes uzerınden fabrıka ayarlarına dondum

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında proloco tarafından paylaşıldı. Okunma: 2679 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ıphone ıtunes uzerınden fabrıka ayarlarına dondum

I TUNES üzerinden iphonemi restore yaptım fabrika ayarlarına döndüm ama busefer de sim kartım takılı gelen aramalrı cevaplıyorum yanlız ana ekranda numlok görünüyor menune gıremıyorum

ACİL ARAMA YAZIYO MENUYE NASIL GIREBILIRIM

Yazan: proloco

ıphone ıtunes uzerınden fabrıka ayarlarına dondum konusuna benzer içerikler

1. Itunes cannot activate your Iphone because of simcard !

Arkadaslar ben americadan Iphone 3gs aldim jailbroken degildi sn0wbreeze diye bi app ile jailbrake yapmaya calistim 3.1.3 version du OS bendeki internetten indirip program os yi jailbroken yapti sonra Itunes dan Shift'e basip restore yaptim yeni...
  2. Pc açılma ayarını nasıl fabrıka ayarlarına donusturebılırım

PC DEKI BIR SORUN NEDENIYLE ACILIS AYARINI DEGISTIRDIM FAKAT SIMDI PC ACILIRKEN F1 E BASIYORUM VE MASAUSTU GELMIYOR MAVI EKRANDA KALIYOR GOREV YONETICISINDEN VENI GOREV VE EXPLORER YAZARAK PC YI KULLANABLIYORUM BUDA HAYLI CANSIKICI msconfig YAZIP...
  3. Iphone 2g yardım ekranda ıtunes ısaretı ve kablo var !!!!!!!!!

Arkadaslar ıphone restore ettım ondan snra cydıa yukledım fakat kapandıgında bıda acılmadı ekranda ıtunes ve kablo ısaretlerı var sadece acıl arama yapıo ama bana normal arama gelıoo ve sımkartla ılgılı bısıler cıkıo ekranda yanı kısacası...
  4. Yardım Iphone 3gs Açılmıyor Itunes

arkadaşlar arkadaşımda ıphone 3gs var telefon kendiliğinden kapandı açtığımızda itunes e bağla yazıyordu arkadaşım eve gidince bağlamış fakat şu hatayı almış ; Iphone la ilgili sorun var diyor ülkenizdeki servis seçenekleri garanti ve diğer...
  5. Yardım Itunes Ve Iphone

Şuan Galaxy S4 kullanıyorum ve bilgisayarda kullandığım iTunes hesabım var. Fakat içinde birçok alışveriş yaptım (Sadece aldığım müzik albümleri 400ü geçiyor). Şimdi ben iPhone alsam o müzikleri imkanı yok hafızası almaz. Onları iPhone'a...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Temmuz 2015 Pazar - 10:49:02