İphone facebook bildirim gel miyor

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
İphone facebook bildirim gel miyor
İphone facebook bildirim gel miyor yardım eder mısınız facebook olsun telbildirim ayarı olsun acık

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Lütfen yardım eder mısınız

asdf1907

Üye
ayarlar-bildirimler-facebook a gir bildirim merkezinin açık olup olmadığını kontrol et dostum.

bluee_06

Üye
Acık yınede gel mıyor

İos6 nin bi hatasidir ve genel bi sorundur. bende de face bildirimleri sessiz geliyor bazende hic gelmiyor. Fakat facebook messenger sorunsuz bildirimler geliyor.

iPhone 5 16 Gb iOS 6.1 UJB Tapatalk 2 ile Gönderildi.

altay666

altay666

Üye
Tsenin telefon sim kilitli mi

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Uygulamadan kaynaklı genel bir durum, şu an için yapacak bir şey yok

BlaCkMaGiC05

Üye
Aynen öyle bende de var aynı sorun dostum, birde bu facebookta fotoğraf açma iyice iğren bi durum aldı uygulama kitleniyo fotoğrafa tıklayınca 1buçuk haftadır düzeltmedilerde dünyanın en iyi mobil işletim sisteminde Facebook gibi bi uygulamanın 1buçuk haftadır bunu düzeltmemesi gerçekten son derece ilginç.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Bende hiç face programında gelmıyo

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Lutfen yardım edın arkadasın 4s var onda bıldırım gelıyor sorun ios degıl

altay666

altay666

Üye
Arkadaslar sizin cihazlar sim kilitli veya aktive işlemini redsnow veya snowebroze ile mi yapıtınız

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Biri yardım edebilir mi 4s de geliyor 4 de bildirim gelmiyor

burakicyar

Üye
Menüden ayarlara girip en aşağıdaki uygulamalardan facebook'a gelin, daha sorna push bildirimlerini göreceksiniz. Hespsini aktif ettikten sonra sorun çözülmüş olur.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Menüden ayarlara girip en aşağıdaki uygulamalardan facebook'a gelin, daha sorna push bildirimlerini göreceksiniz. Hespsini aktif ettikten sonra sorun çözülmüş olur.
telefonda bıldırımler acık zaten yıne gelmıyor

burakicyar

Üye
Telefon bildirimi demiyorum, facebook bildirimleri.

Üst Alt