iphone dehaları lütfen yardımmm

Sponsorlu Bağlantılar

zumano

Üye
    Konu Sahibi
iphone dehaları lütfen yardımmm
meraba arkadaşlar ben 2 aykadar önce amerikadan bi iphone3g 8gb getirdim turbo simde aldım ordan. telefon bildiğiniz üzre at&t telefonu. aktif edilmişti. türkiyeye geline turbo simle onu kullandım baya bi süre ama turbo sim takılıyken itunese bağladığımda sim kartı beğenmiyo :) dolayısıyle hiç bişe atamıyodum tele. bu sebeple her müzik vb atıcağımda çıkardım simi ve beklendiği üzere bozdum turbo simi. sonra iphone'u adeta ipodtouch gibi kullanmaya başladım ama nedendir niyedir bilmioyrum tel hafızasında 3.46 gb others diye dolu gözüküyo itunesi boşalttım bişeler yapmaya çalıştım olmadı. bende at&t hat olmadığı için teli aktive edemem diye uğraşmaya çekiniyorum.. sonuç olara

1.turbo sim takılı tele itunesten nası bişeler atarım? yada atabilirmiyim?
2. turbo simi türkiyede nerden bulurum ben trabzonda okuyorum burda hiç bişe yok
3.bu 3.46 gb nereye gitti niye boşaltamıyom?
4.alakasız ama ipgone3g 8gb 2.01 var bende jailbreak olurmu? gereklimi?getirisi nedir.at&t hattım olmadan aktive edebilirmiyim?

şimdiden çok teşekkürlr arkadaşlar. siz birilerine yardım edinki dara düştüğünüzde sizede yardım edecek birileri olsun. dimi? yardımlarınızı bekliyorum. sevgiler saygılar. zumano...

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
slm hepsini yanıtlamyamasamda bir kac sonucu cözerim :)
1 turbo sim katli iphone 3g bendede varr i tunesten birşey atacagımda telefonu kapatıp tekrar acıyorum ama sim kartını aktifleştirmiyorum yani pin kodunu girmiyorum telefonu simsiz kullanıyorum ( simsiz kullanmak için simi cıkarman gerekmiyor )
2 turbo sim normald bazı teleoncularda (kktc de ) bulunur ama turkiyede daha yaygın degil bende gormedim netteki bir kac sitede kredi kartıyla satın alabilirsin
3 soruna cewap vermek zor ama benim bildigim kadarıyla iphone netten girdiigin siteleri haritadan baktıgın yerleri hafızasında tutuyor kaydediyor BELKİ bundan doalayı olabilir
4 sorunu bende merak içinde cevabını bekliyorum kolayı gelsin

zumano

Üye
    Konu Sahibi
cok tesekkur ederim kardes o kapatip acma olayini bilseydim bozmazdim turbo simi yazik oldu yaa. 2. Si bende oyle olabilir diye tum app.leri kaldirdim goole earth falan.AMA hic tik yok. Bide anlasilan sen. Kktc desin kac lira turbo sim'in fiyati orda?? 4 . Soruyada cevap gelir insllah tekrar cok tesekkurler; saygilarimla. Zumano

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
bişi degil arkadaşım eger sana yardımcı olabildiysem ne mutlu turbo simi ıphonu aldıgım yerden ucretsiz vermişlerdi ama istersen sorabilirim fiyatını eger olursada sana kargoluyabilirim yeterki işin görünsün

zumano

Üye
    Konu Sahibi
çok makbule geçer kardeş.haber bekliyorum senden

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
abim sordum turbo simi 15 ytl dir yanlız işin enteresan yanı kktc den turkiyeye kargo yoktur