Haber iPhone, Android telefonlara göre daha fazla çöküyor

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
iPhone, Android telefonlara göre daha fazla çöküyor
iPhone ve Android telefonlar için Blancco Technology Group Wi-Fi bağlantı sorunları, üçüncü parti uygulamaların çökmesi ve telefon resetlerini içeren başarısızlık raporunu yayınladı.

iOS
cihazların başarısızlık oranı %58 olarak gösteriliyor. Model bazında baktığımızda ise iPhone 6, %26 başarısızlık oranı ile ilk sırada yer alıyor. İkinci sırada ise %23 ile iPhone 6S'i görüyoruz.

Android
cihazların başarısızlık oranı ise %35 olarak gösterilmiş. Android telefonlar arasında Samsung, %26 başarısızlık oranı ile ilk sırada yer alıyor. İkinci sırada ise %17 ile Lenovo ve LeTV bulunuyor.

iPhone
tarafında sadece uygulama çökme oranı %50 iken, Android cephesinde uygulama çökme oranının %23 olduğu belirtiliyor. iPhone tarafında Snapchat (17%), Instagram (14%), Facebook (9%), Facebook Messenger (5%) ve Google (3%) olmak üzere uygulamaların çöktüğü belirtilmiş. Android tarafında ise Google Play Services (12%), Google Contacts Sync (5%), Address Book (5%), Photos (5%) ve Samsung’s TouchWiz Home launcher (5%) uygulamaları çöküyor.

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
İlginç

iPhone 6 İle Gönderildi

blackcemre

Üye
Böyle bir şey olamaz ben hiçbir iphone nin jailbreakz olduğunda çöktüğünü görmedim.Yalan haber!

furyzer0

furyzer0

Üye
Böyle bir şey olamaz ben hiçbir iphone nin jailbreakz olduğunda çöktüğünü görmedim.Yalan haber!
Adamların o kadar emeğine sadece kendi tecrübelerine yalan diyebilmek ne kadar kolay.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Doğrudur İnanırım

furyzer0

furyzer0

Üye
Bazı şirketler taraf tutabilir
Tutabilir ama senin elinde aksini ispatlayacak hiç bir kanıt yok genel kanıdan başka. Bana da sorsan ios androidden daha az çoker derdim. Ama bu günlük tecrubelerimden ibaret. Burada ise bir deney istatistik var.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

Üst Alt