Iphone 6S Kullananlar Bakabilirler Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Cross.FireX

Cross.FireX

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 6S Kullananlar Bakabilirler Mi?
Ben 15 gün önce iphone 6s aldım. Kafama takılan birkaç soru var. Özellikle 6s kullananlar cevaplarsa sevinirim.
  1. Telefonun home tuşuna bastığımda çıt diye ses geliyor. Bu normal mi? Sesi az çıksa sorun değil de çok geliyor.
  2. Apple'ın sitesinde 11 saat wi-fi kullanım ömrü vermiş. Ben sürekli internete bağlı değilim ama 8 saat civarında kullanım alıyorum. Resmi yükledim. Sizce anormal bir durum var mı?
  3. Telefona Thor'u yükledim. Sanki kasıyormuş gibi geldi bana. Thor'u oynayanlar,a acaba sizdede öylemi? Telefona benchmark testi yaptım. Slingshot 1700 küsur puan aldı. Aynı testte Galaxy s7 edge 2100 civarında puan alıyor. Telefon bu sırada çok ısındı. Problem olabilir mi?

Şimdiden teşekkürler.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
1. Telefonun home tuşuna bastığımda çıt diye ses geliyor. Bu normal mi? Sesi az çıksa sorun değil de çok geliyor.
Yeni cihazlarda bu normal, zamanla gevşeyecek ve ses bile gelmeyecek.

2. Apple'ın sitesinde 11 saat wi-fi kullanım ömrü vermiş. Ben sürekli internete bağlı değilim ama 8 saat civarında kullanım alıyorum. Resmi yükledim. Sizce anormal bir durum var mı?
11 saat wi-fi kullanımı ama, 64 saat bekleme kullanımın var bence çok iyi bataryanın sağlık durumu.
3. Telefona Thor'u yükledim. Sanki kasıyormuş gibi geldi bana. Thor'u oynayanlar,a acaba sizdede öylemi? Telefona benchmark testi yaptım. Slingshot 1700 küsur puan aldı. Aynı testte Galaxy s7 edge 2100 civarında puan alıyor. Telefon bu sırada çok ısındı. Problem olabilir mi?
Isınma herhangi bir problem yaratmaz, S7 Edge'den düşük olması benchmark'ın gayet normal. Ufak bir kasma yapmış olabilir, ancak ısınması önemli değil.

• Beğen
Tepkiler: Cross.FireX
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
11 saat kullanımda oyunu hesaba katmıyorlar. Çıt sesi her yeni telefonda oluyor. Isınma her telefonda olur kasması oyunla ilgili bir problem olabilir(sürüm kararlı olmayabiliyor)

Cross.FireX

Cross.FireX

Üye
    Konu Sahibi
İçim rahatladı teşekkürler :D Malesef benim a9 çip samsung üretimi çıktı. Isınma ondan kaynaklı diye düşündüm.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Sorununuza çözüm bulan mesajları, en iyi cevap olarak seçip ziyaretçilerimizin en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmesini sağlayabilirsiniz.

alical33

alical33

Üye
Çıt sesi tuşta boşluk var gibi çıkıyor sa home tuşunu pamuklu kulak kürdanına alkollü bişey sürüp tuşun etrafını yuvarlak çizerek sil ses düzelir

Cross.FireX

Cross.FireX

Üye
    Konu Sahibi
Eskisine göre baya azaldı. Çoğu zaman farketmiyor bile. Yinede deneyeceğim, teşekkürler.