Öneri iPhone 6'ım yamuluyor

Sponsorlu Bağlantılar

LordJosepsh

LordJosepsh

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 6'ım yamuluyor
arkadaşlar merhaba 2 hafta oldu Turkcell çıkışlı bir iPhone 6 aldım ve ses kısma tuşunun oradan yukarıya doğru ufak bir Eğim oluştu araştırma Yaptım kimi geriye yenisi veriliyor kimisi verilmiyor diyor sizce ne yapmalıyım yollamalımıyım garantiye başından böyle bir şey geçen biri varsa yardımcı olur mu

98farom98

98farom98

Üye
Yeni çıkan iphone larda genel bir sorun bükülme istersen garantiye yolla

LordJosepsh

LordJosepsh

Üye
    Konu Sahibi
Garanti değişim yapar mı direk zorlu ya gitmeyi düşünüyorum

alical33

alical33

Üye
plus a bükülüyor diyorlar da 6 nasıl büküldü çok şaşırdım arka cebine falan mı koydun naptın

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Iphone 6ların genel sorunu bu. Arka cebe koyduysan olur.

LordJosepsh

LordJosepsh

Üye
    Konu Sahibi
Hayır cebim arka cebime koymadım hiç ama ön cepte oldu hep sadece köşeleri kaplayan sert bir kapak kullanıyorum hani Buda yamulma ihtimalini çok çok azaltıyor ama nedense yamuldu

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Hayır cebim arka cebime koymadım hiç ama ön cepte oldu hep sadece köşeleri kaplayan sert bir kapak kullanıyorum hani Buda yamulma ihtimalini çok çok azaltıyor ama nedense yamuldu
geçmiş olsun

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL
alical33

alical33

Üye
ben 6 plus yan cebimde falan hiç bişey olmadı ilginç sen apple store a başvur bence

vahitceylan135

vahitceylan135

Üye
Resimleme imkanın varsa bir görelim cihazı

LordJosepsh

LordJosepsh

Üye
    Konu Sahibi

Çok belirgin olmasa da fotoğrafı çekememe Yüzünden eserim bu

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
Garantiye götür değişim yaparlar. Bendede ip6 var. Silikon kılıf kullanıyorum yamuk falan görmedim daha

foreverthe

foreverthe

Üye
Direk Zorlu'ya götürün bence değişim yapsınlar

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bu zorlu vestel firması mi

LordJosepsh

LordJosepsh

Üye
    Konu Sahibi
Randevu aldım zaten pazartesi günü bakalım ne olacak o bilgi isteyen arkadaş da buradan haber veririm pazartesi aksamı

KayraBey

KayraBey

Üye
Telefon bükülmesi nedir yahu? 3bin lira ver yamulsun.

• Beğen
Tepkiler: -Emre, Kontrol ve BRKTNL
LordJosepsh

LordJosepsh

Üye
    Konu Sahibi
İşte bende onu anlamıyorum ne Saçma bir şey bu kabul etmezlerse tüketici haklarına baş vuracağım

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Garantiye ver. Ya da iyi bir kap al

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Kabul etmezler diye bir şey yok apple değişim yapar Kullanıcı hatası değil sonuçta onarıp gönderir dicem onarılır mı bilemedim büyük ihtimal değişim olacak :)

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu

Üst Alt