Yardım iPhone 5S Parmak izi okuyucu hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

İp5furkan

İp5furkan

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 5S Parmak izi okuyucu hakkında
Merhaba arkadaşlar. Dün 64GB gold iPhone 5s aldım. Sağ baş parmağımı 3 farklı şekilde tanıttım her seferinde ama inanın her seferinde yeniden deneyin yazısı çıkıyor bazen sensörü sildikten sonra okuyup açıyor bazen hiç okumayıp sağa kaydırıyor şifre girmem için. E zaten sağa kaydırıp şifre girmek isteseydim 5i satmazdım. Neyse. Tek seferde parmağımı okutup nasıl açabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

hikmet366

hikmet366

Üye
Merhaba arkadaşlar. Dün 64GB gold iPhone 5s aldım. Sağ baş parmağımı 3 farklı şekilde tanıttım her seferinde ama inanın her seferinde yeniden deneyin yazısı çıkıyor bazen sensörü sildikten sonra okuyup açıyor bazen hiç okumayıp sağa kaydırıyor şifre girmem için. E zaten sağa kaydırıp şifre girmek isteseydim 5i satmazdım. Neyse. Tek seferde parmağımı okutup nasıl açabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler
en çok nasıl okumuyorsun hepsini öyle okut okuma hızı artar bende mesela Samsung s6 var 4 tane parmak izi ekliyebiliyorum ben 4 parmak izimi de aynı yönde aynı parmağımı okuttum koyar koymaz açılıyor

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Benim parmağı ters bile okuyor. Bence sorun olabilir gösterin isterseniz servise

İp5furkan

İp5furkan

Üye
    Konu Sahibi
sLeepLe

sLeepLe

Üye
üstü pis olduğunda benimki okumama yapıyo ama temizken çat diye okuyo ikinci el aldıysanız belki sorunludur ama sıfırsa sıkıntı olması düşük ihtimal temizken sürekli deneyin açıyorsa sorun yoktur pis diye açmıyodur. eğer sorun devam ederse servise gönderin

3onur5

3onur5

Üye
bendede 6 var kilit ekranında senin dediklerin bazen oluyor bazen tekte açıyor ama avea nın online işlemine girdiğim zaman parmak izi göstererek giriyorum hiç sorun çıkarmadı sanırım yazılımsal bi sıkıntı var

İp5furkan

İp5furkan

Üye
    Konu Sahibi
üstü pis olduğunda benimki okumama yapıyo ama temizken çat diye okuyo ikinci el aldıysanız belki sorunludur ama sıfırsa sıkıntı olması düşük ihtimal temizken sürekli deneyin açıyorsa sorun yoktur pis diye açmıyodur. eğer sorun devam ederse servise gönderin
Bak hocam dediğin doğru. Kullanmadan önce silince çatır çatır okuyor pisken yeniden deneyin diyor

sLeepLe

sLeepLe

Üye
gün içinde elimiz yağlanıyo o tuşta bu yüzden yağlanıyo benimde yağlıyken hayatta açmaz ama temizken çatır çatır açıyo bu arkadaşımın 6s için de geçerli ki ondaki touch id 2.nesil

İp5furkan

İp5furkan

Üye
    Konu Sahibi
gün içinde elimiz yağlanıyo o tuşta bu yüzden yağlanıyo benimde yağlıyken hayatta açmaz ama temizken çatır çatır açıyo bu arkadaşımın 6s için de geçerli ki ondaki touch id 2.nesil
yalnız hocam bi şey soracağım. Biz kullanmadan önce hep silecek miyiz

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Ben hiç silmiyorum zaten tuş kilidini oradan açtığım için farketmiyorum bile

sLeepLe

sLeepLe

Üye
İp5furkan

İp5furkan

Üye
    Konu Sahibi

batusch01

Üye
5s lerde 1. jenerasyon okuyucu var. Bu nedenle nemli olduğunda okumayabiliyor. Parmağınızı ve sensörünüzü olabildiğince temiz ve kuru tuttuğunuz sürece düzgün çalışacaktır.

Üst Alt