• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

İPHONE 5S LANSMANINA SAATLER KALDI NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ ? :)

Sponsorlu Bağlantılar

Emre3735

Üye
    Konu Sahibi
İPHONE 5S LANSMANINA SAATLER KALDI NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ ? :)
:) BEN HERZAMANKİ GİBİ PAHALI AMA STABİL Bİ TELEFON BEKLİYORUM YA SİZ ?

• Beğen
Tepkiler: Buğra

ZüpperMariO

ZüpperMariO

Üye
Parasını Nereye Harcayacağını Şaşıran İnsanlar Gene Akın Edecektir Dağıtım Zamanı Ne diye Alıyosalar Anlamıyom Ama BAzıları Koleksiyon Yapıyo Gibime Geldi :D

• Beğen
Tepkiler: Buğra
yunus486

yunus486

Üye
Bence iyi bir cihaz parası türkiye nedeniyle çok pahalı ama parayı hakeden bir cihaz ve sizce 5 ten daha çok satar mı

• Beğen
Tepkiler: Samet.25

Emre3735

Üye
    Konu Sahibi
5ten çok satacak çünkü parnak iziyle geliyor :D
ayrıca parayı nereye harcıcanı şaşıran denmez ona parasının kıymetini bilen denir samsungamı para versin insanlar ?

• Beğen
Tepkiler: istisna97, OnurErtas, FeRhAt0152 ve 2 diğerleri

Samet.25

turkiyeye gore pahali ama yurtdisinda cok normal fiyati adamlar kaliteyi biliyo aliyo turkiyede alinmaz ama yurtdisinda en iyi alinacak urun apple urunleridir bence kisiden kisiye degisir

Türe

Türe

Üye
Makyajlanmış bir iPhone 5

Emre3735

Üye
    Konu Sahibi
bende yurt dışından alacağım zaten iphone 5s tam bir harika olacak

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
5c bekliyorum :)

yunus486

yunus486

Üye
turkiyeye gore pahali ama yurtdisinda cok normal fiyati adamlar kaliteyi biliyo aliyo turkiyede alinmaz ama yurtdisinda en iyi alinacak urun apple urunleridir bence kisiden kisiye degisir

Tabikide türkiye 1000-1200 e 5s bulsam bende alırım

Bence 5 çok satmadığı için eskilere kıyasla 5s değilde 6 olup görünüş boyut felanda değişseydi iyiydi yani alanların parasına değerdi en azından

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
Fiyatı ucuz olucakmış

Son düzenleme:
KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
Aynen

ZüpperMariO

ZüpperMariO

Üye
5ten çok satacak çünkü parnak iziyle geliyor :D
ayrıca parayı nereye harcıcanı şaşıran denmez ona parasının kıymetini bilen denir samsungamı para versin insanlar ?
Apple mı Samsung mu Karışmam İstediklerine Parayı WErsinler Ama Adamlar 2sini birden alıyo
israf bence

Emre3735

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: ZüpperMariO
t730sh

t730sh

Üye
İnşallah samsug batar iflas eder üreticileri geberir :D Berbat bir marka.İyki galaxy s4ümü geri vermişim.
Yemin ederim iPhone4s galaxys4 ten daha hızlı. 5s i hayal bile edemiyorum. Kısacası allah belanı versin samsung. Apple daha çok kazanırsın inşallah :D
Yarını sabırsızlıkla bekliyorum..

Emre3735

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah samsug batar iflas eder üreticileri geberir :D Berbat bir marka.İyki galaxy s4ümü geri vermişim.
Yemin ederim iPhone4s galaxys4 ten daha hızlı. 5s i hayal bile edemiyorum. Kısacası allah belanı versin samsung. Apple daha çok kazanırsın inşallah :D
Yarını sabırsızlıkla bekliyorum..
neden verdin pnpa :D :D