iPhone 5S ekran sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

bymemins

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 5S ekran sorunu
Merhaba arkadaşlar.
Konuyu yanlış yere mi açtım bilmiyorum , yanlış yere açtı isem kusura bakmayın

iPhone 5S cihazımı çok yüksek olmayan bir yerden yere düşürdüm ekranım kırıldı , garantim bittiği için ekranı değiştirmek için herhangi bir telefoncuya gittim durumu anlattım.Ekran siparişi yaptılar ekran geldi değiştirildi.Sonrasında her şey düzgündü daha bayiden çıkmadan telefonu kapattım açtım , açılmadı. Klasik açılışta ısırılmış elma geldikten sonra ekran kendi kendine kırmızı oluyor ve yeniden kapanıyor.

Bayiye geri verdim ekranın sorununa bakmak için , yeni bir ekran daha taktılar yine aynı sorun beyaz ekran ve ısırılmış elma geliyor devamı yok.

Sizce sorun nedir , ekran soketinde sorun var diyorlar genelde ...
Bu sorunla karşılaşan bu işten anlayan arkadaslar yardımcı olursas sevinirim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Acaba Soketlerimi Oturtamadılar Naptılar Yada Bi Yazılım At İstersen Öyle Dene

mrzstyl

mrzstyl

Üye
benim desire 500de de böyle bi sorun çıkmıştı kaç tane telefoncuya götürdüysem yapamadılar

bymemins

Üye
    Konu Sahibi
Ekranı değiştirmeye çalışan adamlar soketlerde sorun var bir şekilde ekranı kabul etmiyor diyorlar.
Soket değişimi gibi bir olay söz konusu mudur ? Eğer böyle bir durum varsa zahmetli midir sizce...

foreverthe

foreverthe

Üye
Aynı sorun arkadaşımın başına geldi anakart sorunu kardeşim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ekranı değiştirmeye çalışan adamlar soketlerde sorun var bir şekilde ekranı kabul etmiyor diyorlar.
Soket değişimi gibi bir olay söz konusu mudur ? Eğer böyle bir durum varsa zahmetli midir sizce...
Soket Tırnakları Filan Kırılmışsa O Zaman Anakartın Değişmesi Gerek Yada Hurda Bi Tane Bulup Ondaki Soketleri Ona Aktaracaksın Başka Yolu Yok O İşte Çok Sıkıntılı Her Telefoncu Girmez

bymemins

Üye
    Konu Sahibi
Soket Tırnakları Filan Kırılmışsa O Zaman Anakartın Değişmesi Gerek Yada Hurda Bi Tane Bulup Ondaki Soketleri Ona Aktaracaksın Başka Yolu Yok O İşte Çok Sıkıntılı Her Telefoncu Girmez

Teşekkür ederim kardeşim , peki bu soketler tek basına ayrı parça olarak alınmaz mı ?
Sokette kırılma gibi bir sorun olmaması lazım bence çünkü ekranım kırıldıktan sonra bile ekranda sorun oluasmadı yani görüntü gitmedi ne zaman içini açtık yeni ekran taktık görüntü alamadık tekrar...

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Teşekkür ederim kardeşim , peki bu soketler tek basına ayrı parça olarak alınmaz mı ?
Sokette kırılma gibi bir sorun olmaması lazım bence çünkü ekranım kırıldıktan sonra bile ekranda sorun oluasmadı yani görüntü gitmedi ne zaman içini açtık yeni ekran taktık görüntü alamadık tekrar...
Soket Tek Olarak Sanmıyorum Çok Zor Büyük İhtimalle Ekran Soketinin Girdiği Kısım Zarar Gördü Gözle Güzelce Bak Bakalım Sorun Varmı Yada Al Telefonu Telefoncuya Getir Orada Kontrol Ettirt Yeni Ekranla Çalişirsa Al Tak Kullan Bu İşler Böyledir Dokunmatiği Yapıcam Diye Ana Ekrandanda Olursun
Basit Bir USB Yerinden Dolayı Telefonun Mikrofonumu Gİtmedi Sonra Dokunmatiğimi Gitmedi Yani Normal Bu Tür Şeyler Yapacak Birşey Yok Telefon Tamircisi Bile Olsan Elinde Patlayabiliyor Geçmiş Olsn

Üst Alt