Öneri Iphone 5 to samsung galaxy note 4 tereddüt'teyim

Sponsorlu Bağlantılar

Flowra

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 5 to samsung galaxy note 4 tereddüt'teyim
Merhaba sahip olduğum çok az kullanılmış bir iphone 5 var . bugün'de gözüme bir ilan takıldı ,pasaport kayıtlı sıfır bir galaxy note 4 ,takas artı 600 tl şeklinde bir teklif sundu bana mesajıma yanıt olarak ben iphone 6 alacaktım lakin sizce bu teklifi değerlendirmelimiyim? Çok kararsızım :(

bb_onur

bb_onur

Üye
samsung hata kardesim iphone den vazgecme sakın

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Değmez kardeşim 600 tl çok fazla ve yurt dışı garantili hiç bulaşma derim. Sen iPhone 6 yolunda devam et bence :oke:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
başlığa hayran kaldım

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Flowra

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler o halde en iyisi ilk yurtdışı seyahatimden bir iphone 6 edineyim samsung'a izledigim kore dizilerinden ötürü bir sempatim var ^_^ bu yüzden değerlendirmiştim fakat 600 çok diyorsanız sizi dinleyeyim. zaten turkiye'de olmadigim icin tr garantisi cok umrumda degil. :) uygulama falan'da bilmem :) telefonum'dan tek beklentim guzel ve genis bir ekran , uygun bir kamera ve "dusuk sar degeri" :) ayrica iPhone 3,4,4s,5, biraz sikildim hep ayni telefon. :):):) uzun süre aynı telefonu kullanmayacağımıda ayrıca eklemek istiyorum. :)

başlığa hayran kaldım
Değmez kardeşim 600 tl çok fazla ve yurt dışı garantili hiç bulaşma derim. Sen iPhone 6 yolunda devam et bence :oke:
samsung hata kardesim iphone den vazgecme sakın

Tesekkur ederim .^_^

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Üst Alt