Tavsiye Iphone 5 Mi,note 3 Mü ?

Sponsorlu Bağlantılar

efe kavas

efe kavas

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 5 Mi,note 3 Mü ?
Sorum gayet açık :rolleyes: nedenleri ile yorum yaparsanız sevinirim :D

Invoke

Invoke

Üye
Note3>>>Büyük Ekran+S-pen=Daha kullanışlı

• Beğen
Tepkiler: efe kavas

Samet.25

Android kullancısı olarak i5 neden dersen android cihazlara verilen paraların şuan için hakettiklerini düşünmüyorum çünkü saçma sapan hatalar var mesela rehbere tıklıyorsun 3 4 sn bekletiyor seni s4 de biraz hızlı kullanıyım dedim kapatmaya zorla hataları vermeye başladı öyle bi cihaz güncelleme desen adam akıllı güncelleme alan android telefon daha görmedim ve 4.1 4.2 filan hikaye hiç bir sorunu çözmeden ufak tefek özellikler ekleyip piyasaya sürüyolar iphone lar bence sırf güncelleme desteği için bile alınabilir

• Beğen
Tepkiler: frk uzn ve efe kavas
LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Android kullancısı olarak i5 neden dersen android cihazlara verilen paraların şuan için hakettiklerini düşünmüyorum çünkü saçma sapan hatalar var mesela rehbere tıklıyorsun 3 4 sn bekletiyor seni s4 de biraz hızlı kullanıyım dedim kapatmaya zorla hataları vermeye başladı öyle bi cihaz güncelleme desen adam akıllı güncelleme alan android telefon daha görmedim ve 4.1 4.2 filan hikaye hiç bir sorunu çözmeden ufak tefek özellikler ekleyip piyasaya sürüyolar iphone lar bence sırf güncelleme desteği için bile alınabilir
bu dediğini her android cihaz için diyemessin dediğin sorunların hiç biri bende yok

Samet.25

bu dediğini her android cihaz için diyemessin dediğin sorunların hiç biri bende yok

Peki kardes sadece Benim kullandıgım ve bu sorunları yasadıgım cihazları söyleyim sadece benimde değil eminim birçok s4 s3 kısaca samsung kullanıcı gec acılma ve güncelleme sorununu yasamıstır.

LG ye laf yok ama ilerde görücez güncelleme desteğini :D

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Peki kardes sadece Benim kullandıgım ve bu sorunları yasadıgım cihazları söyleyim sadece benimde değil eminim birçok s4 s3 kısaca samsung kullanıcı gec acılma ve güncelleme sorununu yasamıstır.

LG ye laf yok ama ilerde görücez güncelleme desteğini :D
:) benim için g2ime 4.3 gelsin yeter opengl 3 yeterlidir
ama g2 4.4 kitkat ı kesin alacak ayık ol

Samet.25

:) benim için g2ime 4.3 gelsin yeter opengl 3 yeterlidir
ama g2 4.4 kitkat ı kesin alacak ayık ol
4.4 ü alsa ne olcak ki s3 mini bile alcak onu :D 5.0 alamayan cihazın ömrü uzun olmaz bence 5.0 yeni bi sistem ve o sisteme göre uygulama oyun demektir ayık ol :D

Joker.

Joker.

Üye
Samsung donanım dışında yazılıma gerektiği önemi verene dek iPhone ;)

• Beğen
Tepkiler: Samet.25
Joker.

Joker.

Üye
Aynen deli oluyom zaten o soruna 8 cekirdek 2 gb ram hala bekliyoz bi uygulama acilirken :D
Benim de arkadaşlarımda var tuş kilidi kısmına şekil yaparken bazen şekili görünmüyor bile parmağı takip etmiyor :D

fk555897

fk555897

Üye
Note 3

uguro

uguro

Üye
NOTE 3

Türe

Türe

Üye
Arkadaşlar rehber olayı farklı. Bu yavaşlıktan değil samsungun bunu ram e kitlememesinden oluyor.

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
4.4 ü alsa ne olcak ki s3 mini bile alcak onu :D 5.0 alamayan cihazın ömrü uzun olmaz bence 5.0 yeni bi sistem ve o sisteme göre uygulama oyun demektir ayık ol :D
:) senin aklın alıyormu lg g2 ye güncelleme sözü verdi zten milyonların önünde
tabi kedi ulaşamadığı ete pis dermiş :D

Türe

Türe

Üye
Tamam verdi de daha önce de vermişti. Senin her yorumunda Lg'yi öven subjektifliği görmek hoşuma gitmiyor açıkçası. G2 hakikaten çok güzel cihaz eyvallah fiyatı da çok iyi ama objektif olmanı tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Dede, Invoke ve Samet.25

Samet.25

Bence senin aklın almıyor 4.4 çok önemli bi güncelleme değil. 5.0 en önemli güncelleme onu alırsa eyvallah ayrıca neden ulaşamayım s3 e s4 e ulaşan birisi g2 ye cok rahat ulasır merak etme ben senin telefonunu kötülemiyorum ayrıca güzel telefon donanım olarak alınabilecek bi telefon ben android in sorunlarından bahsediyorum ama belli oluyorki ilk defa böyle üst düzey bi telefon kullanıyosun öve öve bitiremiyosun tabiki cihazını öveceksin ama gözlerini kapatıp sorunları görmezden gelerek övmek sacma birazda objektif ve kendini eleştirebilme özelliğin olması hayatta senin için daha iyi olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Microsoft Corporation
LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Herzaman diyorum param olsa 5s alirim

• Beğen
Tepkiler: efe kavas

Üst Alt