iphone 4s kurtarma modu

Konu, 'iPhone - iOS Genel & Destek' kısmında snmztrk tarafından paylaşıldı. Okunma: 840 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. iphone 4s kurtarma modu

merhaba arkadaşlar yurtdısından iphone 4s aldım ve türkiyede gayet güzel kullanıyordum.fakat güncelleme yapayım derken telefon kitlendi yani kurtarma moduna girdi. nasıl çıkarabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Yazan: snmztrk

iphone 4s kurtarma modu konusuna benzer içerikler

1. İphone 4S ( 4 Şubat 2012 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

İphone 4S 16 GB'dır. ABD Gelmiştir. Sıfır kutusunda jelatini açılmamamıştır. Simfreedir her hatla kullanabilirsiniz. Beyazdır. Fiyatı: 1700 tl
  2. iphone 4s uçak moduna alıp ( 3 Ağustos 2012 | Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları )

havaya fırlattım, yere çakıldı çalışmıyor yardım edin :ağlarım:
  3. iphone 4s ( 31 Mart 2013 | iPhone - iOS Genel & Destek )

slm arkadaşlar şuanda s2 kullanıyorum 4s e geçmeyi düşünüyorum daha önceden hiç iphone kullanmadım acaba geçmelimiyim?
  4. İphone 3gs Kurtarma Modundan Nasıl Çıkar ? ( 22 Temmuz 2013 | iPhone - iOS Genel & Destek )

arkadaşlar telefonu yeni aldım ios 6 güncellemi gelmiş güncelleyeyim dedim güncellemeyi yükledim kurdu filan fakat hiçbir şey olmadı telefonun ekranında bir usb ile itunes resmi var nasıl çıkarabilirim acaba kurtarma modundan acil yardım
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Ağustos 2015 Cumartesi - 10:21:34