iphone 4s kapandı açılmıyor restore yardım edermisiniz bi sorum olacak

Sponsorlu Bağlantılar

ilyas2107

Üye
    Konu Sahibi
iphone 4s kapandı açılmıyor restore yardım edermisiniz bi sorum olacak
arkadaşlar teli jb yaptım dün birşey yoktu bugün bi uygulama yükledim tel kapandı açılmıyor elma işareti geliyor takılı kalıyo powerla home tuşuna basılı tutarak açmayı denedim olmadı sonra pc ye baglayıp denedim itunese bagladı ve şu uyarıyı veriyor itunes kurtarma modunda bi iphone buldu bu iphoneye kullanımdan önce üzerine geri yükleme yapılması gerekiyor diyo tamam dedigimde öneümde tek bir seçenek var iphoneyi geri yükle tıkladıgımda iphone herşey silinecek işte en son sürüm yüklenecek diyor işte sorun burada ben 6.0.1 sürümünü kullanıyorum şimdi bu en son sürümünü yüklerse jb yapamam çünkü bildighim kadarıyla en son sürümün jb si yok ve çıkmayacak ne yapmam gerek

Symbianize

Symbianize

Üye
Kurtluş yok son sürüme güncelliceksin

ilyas2107

Üye
    Konu Sahibi
şimdi kullandıgım 6.0.1ıpsw versiyonu indiriyorum yüklemeyi deneyecegim olurmu acaba

Symbianize

Symbianize

Üye
Hayır 4 falan olsa olurduda 4s olmaz imkansız

ilyas2107

Üye
    Konu Sahibi
Hayır 4 falan olsa olurduda 4s olmaz imkansız
iyide kardeşim biraz saçma degilmi şimdi jb yapan çok insan var ve teli kapanıpta açılmayanda çok insan var bunların hepsi son sürümünü yükleyiptemi açıyor teli o zaman birdaha jb yapılmıyoki

Symbianize

Symbianize

Üye
Öyle oluyor bak güzel kardeşim shsh kaydı denen bişey var evet bu yöntemle restore yada downgrade yapılıyor fakat 4S a5 çipsetli yani bunları yemiyo aynı şekilde iphone5 te öyle isteersen araştır internetten ama boşa çabalarsın

ilyas2107

Üye
    Konu Sahibi
Öyle oluyor bak güzel kardeşim shsh kaydı denen bişey var evet bu yöntemle restore yada downgrade yapılıyor fakat 4S a5 çipsetli yani bunları yemiyo aynı şekilde iphone5 te öyle isteersen araştır internetten ama boşa çabalarsın
peki kardeşim şimdi benim kullandııgım 6.0.1 bunun bi üst sürümünü indirsem yüklenirmi yani 6.1.1 olurmu peki ?

Symbianize

Symbianize

Üye
peki kardeşim şimdi benim kullandııgım 6.0.1 bunun bi üst sürümünü indirsem yüklenirmi yani 6.1.1 olurmu peki ?

Yok 6.1.3 ten başka olmaz çünkü apple restore yaparken sunucudan kontrol ediyor yazılımı sadece 6.1.3 ü imzalıyor

Jomolocco

Jomolocco

Üye
gecmis olsun tavsiyem cydia dan her yuklediginizi once internnetten arastirmaniz

ilyas2107

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim restore yaptım mecbur onuda zar zor yaptım hata verdi hallettim simdi kullanıyorum teli

Üst Alt