iphone 4s 5.1.1 lütfen yardımmmm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YuKa

Üye
    Konu Sahibi
iphone 4s 5.1.1 lütfen yardımmmm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
merhaba arkadaşlar
iphone 4s 5.1.1 yazılımına jailbreak cıkmadı mı bilgili biri bilgilendirsin heryerde bişiler söleniyo adam akıllı net bişi söleyen yok bu siteye guveniyorum son carem de sizlerden gelen yardımlar olacaktır cıktımı cıkıyormu ne zaman cıkacak gercekten bilgisi olan arkadaşlar yardım edermisiniz

eraycoskun

eraycoskun

Üye
A5 cihazlar için henüz çıkmadı diye biliyorum.
Zaten ondan önce 5.1.0 için uğraşıyorlar henüz o bile çıkmadı untethered olarak

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady

YuKa

Üye
    Konu Sahibi
Ama bazı yerlerde ise 5.0.1 freemware ki olarak iPhone 4s e yüklenmiş helde abhsinte olarak bu nasıl guvenİlir mı sizce

ladle

Üye
Selamlar arkadaşlar,
4S'in 5.1.1 jailbreak 'i ne zaman çıkar tahmini bir süreniz var mı?

eraycoskun

eraycoskun

Üye
5.0.1'in untethered jailbreak'i var onu biraz araştırırsanız rahatlıkla yapabilirsiniz, bilgisayara bağımlı olmadan çalışır jailbreak'iniz.

• Beğen
Tepkiler: YuKa

YuKa

Üye
    Konu Sahibi
çook teşekkürler deniyecem saolun

YuKa

Üye
    Konu Sahibi
Bende onu bekliyorum zaten ama son araştırmalarıma göre pod2g adlı ( apple hackeri :D muhterem insan :islik) kendi tweet adresinden 5.1.1 için jailbreak ın tamamlandıgını bi hafta içerisin de yayınlayacağını belirtmiş buda kendi tweet sitesi

ayrıca kendi tweet inden yayınladığı orjinal yazıyıda aktarıyorum ve bu mesajın tarihi ise 14 mayıs 2012 yani dün aksam saat 11 sularında yayınlamış bulunmakta :yuru

İPhone 4S iOS 5.1.1 confirmed to work perfect with the upcoming jailbreak (İphone 4S iOS 5.1.1 yaklaşan jailbreak ile mükemmel bir çalışma doğruladı)
yani anlaşılan çoook yakın zaman içerisinde 4s imiz jb li olacak
:aha:

WebStyle

WebStyle

Üye
5.0.1 A5 işlemcili cihazlar için mevcut. 5.1 ve 5.1.1 sürümü için henüz çıkmadı ama eli kulağındadır. Bende kaç hafta oldu sabırsızlıkla çıkmasını bekliyorum. Oyun ve uygulama satın ala ala kredi kartında limit kalmayacak. :ehe şaka şaka.

Not: 5.0.1'den shsh kaydı olanlar 5.0.1 sürümüne geri dönüp jb yapabilirler..

YuKa

Üye
    Konu Sahibi
ben 5.1.1 yükselttim ama shsh kaydı alamadım tinyumbrella ile alınıyomus ama hiç bi versiyon için onay verilmedi bana bi yardımcı olurmusun ?

cantosman

cantosman

Üye
google yaz nasıl shsh kaydı alınıyor videolu görüntü çıkıp anlatıyor çok rahat 3 tıkda alıyorsun kaydını

demir63

demir63

Üye
cikti ustad buyur buraya yukledimmm..
tesekur bekliyorum...

iphone 4 4s için jalbirek
direk link

• Beğen
Tepkiler: YuKa
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt