Iphone 4 Sim kart rehber görmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

bycaos

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 4 Sim kart rehber görmüyor
Bir arkadaşım iphone 4 ile bi sorun yaşamış. Sorunu aldıgı Iphone 4 te sim kart rehberine giremiyormuş . Acil yardım ederseniz sevinirim .

Shoulder

Üye
Merhaba,ben elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım kardeşim.Menüden => Ayarlar => Mail,kişiler,Takvimler => Simdeki Kişileri Aktar

işlem bu kadar sadece.Bunu yaptıktan sonra,sim kartındaki rehber kişileri iphone'a 1 dk gibi kısa bir sürede aktarılacaktır.

caglarorhan

Üye
arkadaşlar iphone4 5.0.1 geveyli kullanıyorum simanager 2.8 versiyonunu yükledim ama anlatıldığı şekilde de yapsam bir türlü sim kart rehberimi okutamadım :( birde tel. hafızasına bir kaç kişi kaydettim onlarıda bu programla sim e kaydetmek istedim sim diyor... anlam veremedim.... yardımcı olursanız sevinirim sim deki numaralarımı bir türlü telefona aktaramıyorum....

az önce sim karttaki tüm numaraları farklı bir tel. taşıdım ve içine sadece 1 numara kaydettim ayarlar-mail,kişiler kısmından yaptım yine olmadı programıda kullandım olmuyor nedendir sizce...

yaram

Üye
Merhaba,ben elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım kardeşim.Menüden => Ayarlar => Mail,kişiler,Takvimler => Simdeki Kişileri Aktar

işlem bu kadar sadece.Bunu yaptıktan sonra,sim kartındaki rehber kişileri iphone'a 1 dk gibi kısa bir sürede aktarılacaktır.

kardesim allahh razi olsun gece gece senden oldu eline saglik

yasin65van

Üye
tşkürr

cihatgenc

cihatgenc

Üye

eyvallah kardesım

mtu80

mtu80

Üye
çok saol...

Üst Alt