iPhone 4 Rehber Tamamen Silmek?

Konu, 'iPhone - iOS Genel & Destek' kısmında JuNKy__ tarafından paylaşıldı. Okunma: 8579 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. iPhone 4 Rehber Tamamen Silmek?

Arkadaşlar bugun iphone 4 aldım ve once arkadasın hattı taktık. Sonra kendımınkını taktım ve baktım kı rehber de arkadasımın da kişileri var. Ben Rehberimdeki bütün kişileri silmek istiyorum. tek tek silmem imkansız cunku 500 e yakın kişi var. Yardımcı olursanız sevinirim. . .:bye2:

Yazan: JuNKy__
  2. jb varsa Erase Contacts.

iPhone 4 Rehber Tamamen Silmek? konusuna benzer içerikler

1. Rehberi tek seferde silmek...

Rehberinizdeki tüm girdileri tek seferde silmek için gerekli olan programın adı Erase Contacts. Cydia içinde bulunuyor.Source büyük ihtimal hazırda eklidir ancak çıkmayanlar için big boss ve Plant-iPhones source larında çıkmakta. Yalnız...
  2. qt yi tamamen silmek

arkadaşlar n8 025.007 kullanıyorum qt yi tamamen silmek için ne yapmalıyım?Nokia pc suite ile yazılımı tekrar yükledim olmadı.
  3. Sizce iphone 4'üm tamamen kapatılır mı ?

merhaba arkadaşlar bu gun yasal uyari msjı geldi yok şu şu imeilli cihazinz su tarihte kapatilacaktr gibi bir msj geldi . cihaz yurt disindan alinmistir ama ben aldiktan snra unlock yaptirdm telefonu yurticinde kullanmak icin . unlock yaptirdigim...
  4. İPHONE 4 rehber

Merhaba arkadaslar yeni bir apple kimliği aldım ve ne oldugunu anlamadan tüm rehberim silindi nasıl kurtarabilirim yardımcı olurmusunuz
  5. iphone 4 telefon rehberim uctu

yaklasık 6 ay once telefonuma jailbreak yaptım cydiayı gayet guzel kullanırken yanlıslıkla cydia yı sildim. telefon hala kullanılır durumda idi intallous hala calısıyordu bir zaman sonra calısmamaya basladı. sonrasında 1 hafta once...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 8:04:28