iPhone 4 Rehber Tamamen Silmek?

Konu, 'iPhone - iOS Genel & Destek' kısmında JuNKy__ tarafından paylaşıldı. Okunma: 8590 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. iPhone 4 Rehber Tamamen Silmek?

Arkadaşlar bugun iphone 4 aldım ve once arkadasın hattı taktık. Sonra kendımınkını taktım ve baktım kı rehber de arkadasımın da kişileri var. Ben Rehberimdeki bütün kişileri silmek istiyorum. tek tek silmem imkansız cunku 500 e yakın kişi var. Yardımcı olursanız sevinirim. . .:bye2:

Yazan: JuNKy__
  2. jb varsa Erase Contacts.

iPhone 4 Rehber Tamamen Silmek? konusuna benzer içerikler

1. Rehberi tek seferde silmek... ( 19 Ekim 2008 | iPhone - iOS Genel & Destek )

Rehberinizdeki tüm girdileri tek seferde silmek için gerekli olan programın adı Erase Contacts. Cydia içinde bulunuyor.Source büyük ihtimal hazırda eklidir ancak çıkmayanlar için big boss ve Plant-iPhones source larında çıkmakta. Yalnız...
  2. qt yi tamamen silmek ( 24 Aralık 2011 | Symbian^3 Yazılım Destek )

arkadaşlar n8 025.007 kullanıyorum qt yi tamamen silmek için ne yapmalıyım?Nokia pc suite ile yazılımı tekrar yükledim olmadı.
  3. Sizce iphone 4'üm tamamen kapatılır mı ? ( 7 Mayıs 2012 | iPhone - iOS Genel & Destek )

merhaba arkadaşlar bu gun yasal uyari msjı geldi yok şu şu imeilli cihazinz su tarihte kapatilacaktr gibi bir msj geldi . cihaz yurt disindan alinmistir ama ben aldiktan snra unlock yaptirdm telefonu yurticinde kullanmak icin . unlock yaptirdigim...
  4. İPHONE 4 rehber ( 3 Şubat 2013 | iPhone - iOS Genel & Destek )

Merhaba arkadaslar yeni bir apple kimliği aldım ve ne oldugunu anlamadan tüm rehberim silindi nasıl kurtarabilirim yardımcı olurmusunuz
  5. iphone 4 telefon rehberim uctu ( 15 Nisan 2013 | iPhone - iOS Genel & Destek )

yaklasık 6 ay once telefonuma jailbreak yaptım cydiayı gayet guzel kullanırken yanlıslıkla cydia yı sildim. telefon hala kullanılır durumda idi intallous hala calısıyordu bir zaman sonra calısmamaya basladı. sonrasında 1 hafta once...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Temmuz 2015 Çarşamba - 20:55:43