iPhone 4 için Tavsiye GPS Navigasyon Programı

Sponsorlu Bağlantılar

izmiremo

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 4 için Tavsiye GPS Navigasyon Programı
AppStore'da Tomtom, iGo gibi Navigasyon uygulamaları var. İnternet ve 3G şebekesine bağlı olmaksızın offline Türkiye yolları için en iyi güncel GPS Navigasyon uygulaması hangisidir? (Seslendirmeleri Türkçe olursa daha iyi olur) JailBreakli iPhone 4'e cırackli nasıl yükleriz?

• Beğen
Tepkiler: Betül2009, atakantan ve Redhondaa

serhad-gla

serhad-gla

Üye
favorim tomtom 1.4.1 yada olmadi igo my way son surum yuklemeside forumda ara bul yontemini tavsiye ederim

maktama

maktama

Üye
AppStore'da Tomtom, iGo gibi Navigasyon uygulamaları var. İnternet ve 3G şebekesine bağlı olmaksızın offline Türkiye yolları için en iyi güncel GPS Navigasyon uygulaması hangisidir? (Seslendirmeleri Türkçe olursa daha iyi olur) JailBreakli iPhone 4'e cırackli nasıl yükleriz?
Jailbreak'li iphone 4'e cydia'dan installous kurarız,sonra installous'tan igo, Ndrive, sygic, tomtom Programlarından istediğinizi ya da hepsini indirip, yine installous üzerinden kurupdeneriz. Beğenmediklerimizi sileriz. Benim favorim NDrive ama TomTom da yedekte kurulu durur., Hepsinin Türkiye Sürümü vardır ve seslendirmeler ve programlar Türkçe'dir.

installous'u cydiadan indirmenk için cydia'ya kaynak ekleme işlemi, cr.ack.li programların çalışabilmesi için appsync 4.1 eklentisinin kurulması hakkında bilgiler forumda var.

atillaturan71

Üye
Jailbreak'li iphone 4'e cydia'dan installous kurarız,sonra installous'tan igo, Ndrive, sygic, tomtom Programlarından istediğinizi ya da hepsini indirip, yine installous üzerinden kurupdeneriz. Beğenmediklerimizi sileriz. Benim favorim NDrive ama TomTom da yedekte kurulu durur., Hepsinin Türkiye Sürümü vardır ve seslendirmeler ve programlar Türkçe'dir.

installous'u cydiadan indirmenk için cydia'ya kaynak ekleme işlemi, cr.ack.li programların çalışabilmesi için appsync 4.1 eklentisinin kurulması hakkında bilgiler forumda var.

3gs 16GB için hngi navigasyonu önerirsiniz? Nasıl indirebilirim? Kullanırken herhangi bir ücretlendirm eolur mu? yardımlar için teşekkürler.

maktama

maktama

Üye
telefonunuz jailbreakli mi? Değilse satınalmanız gerekir 1kereliğine, sonra para vermezsiniz. jailbreakliyse yukarıda anlattığım şekilde hem para vermeden, hem de kullanırken para vermeden rahatça kullanırsınız. 3gs için igo'u öneririm. 3g için kastırıcı ama 3gs için uygun.

atillaturan71

Üye
telefonunuz jailbreakli mi? Değilse satınalmanız gerekir 1kereliğine, sonra para vermezsiniz. jailbreakliyse yukarıda anlattığım şekilde hem para vermeden, hem de kullanırken para vermeden rahatça kullanırsınız. 3gs için igo'u öneririm. 3g için kastırıcı ama 3gs için uygun.

teşekkürler. benim ki jailbreak li değil. KVK dan almıştım.Satın aldığımızı kullanırken herhangi bir internet bağlantısı yapmıyor değil mi?

maktama

maktama

Üye
teşekkürler. benim ki jailbreak li değil. KVK dan almıştım.Satın aldığımızı kullanırken herhangi bir internet bağlantısı yapmıyor değil mi?
hayır. igo, ndrive, tomtom, sygic... bunların haritaları kendi içindedir. internetle bağlantı yapmazlar. telefonunuzdan kullanmadığınız zamanlarda genel-ağ kısmından hücreselveri'yi kapatmanızı öneririm. Bu açık olduğunda gps uydularına çok daha çabuk bağlanırsınız ama çok küçük de olsa (kilobyte bazında) internet kullanır. internet Paketiniz yoksa masraflı olabilir.
Size önerim jailbreak yapmanızdır. telefonunuz yurt içinden alınma olduğu için unlock sorununuz da yok, telefonunuzun uygun yazılımına göre uygun jb yöntemlerini yine bu forumda ararsanız bulabilirsiniz.(fw de modem fw'i önemlidir, ayarlar- genel- hakkında'da en altta)
JB yaptığınızda istediğiniz uygulamayı para vermeden yükleyebilirsiniz.

Mert_047

Üye
Teşekkürler

aadem27

Üye
slm şimdiden tşklr jailbreak olup olmadığını nasıl anlayacağım bilgi verebilirmisiniz sağolun

maktama

maktama

Üye
slm şimdiden tşklr jailbreak olup olmadığını nasıl anlayacağım bilgi verebilirmisiniz sağolun

Telefonunda uygulamalar arasında "cydia" varsa jailbreaklidir, yoksa değildir.

Betül2009

Üye
sagolun arkadasla

----------Eklendi @ 16:10:25 ---------- Yazıldı @ 16:08:29 ----------

slm arkadaslar ellerinize saglik

çakırmelik

Üye
bende iphone 4s yeni aldım ama buna uygun navigasyon programı bulamadım burayada yeni üye oldum
iphone 4s nasıl yuklenecegini de bilmiyorum

profsulo

profsulo

Üye
teşekürler

mehmettepe

Üye
teşekkürler

superdestek

Üye
...................

phasan

phasan

Üye
yandex map da guzel ses olmasada

Üst Alt