iPhone 4: Flash 10.1 Frash Uyarlandı! ( İndir / Yükle / Download )

Konu, 'Teknoloji Haberleri' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 500 | Cevaplanma: 17

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. iPhone 4 için legalleşen Jailbreak işleminin yayınlanmasından sonra, iPhone 4 ve iOS4'ün sınırları genişleyerek cihaza yeni özellikler kazandırılmaya başlanıldı. Bu işlemin gerçeklemesiyle birlikte, iPhone 4'ün standart özelliklerinin yanı sıra ek olarak yeni özellikler ve işlevlerde cihaza yavaş yavaş kazandırılmaya başlanıldı.

< Resmi açmak için tıklayın >

( Jailbreak, iPhone 4'ü özgürlüğe kavuşturdu! )

FaceTime uygulamasının sadece Wi-Fi noktaları ile bağlantı kurulmasını büyük bir sorun haline getiren kullanıcılar için, bu uygulamayı 3G üzerinden kullanma olanağı sunulmuştu. Ancak yine cihazın en büyük eksiği Flash 10.1'e destek vermemesi olarak gözüküyordu. Android işletim sisteminde kullanılan Flash 10.1'i Frash adı ile iOS4'e uyarlayan bu grup hazırladıkları uygulamayı indirime sundu.

İNDİR

2. ooo iyi oldu :)
  3. bu bizim dün kurduğumuz pro değil mi?
  4. süper... keşke 3gs'ede uygulansaydı :/
  5. 3gs ye oluyor.
  6. 3GS de İOS4 yüklüyse oluyor
  7. 4.0 os kurmak istemiyorum malesef... :( 3.1.3 daha avantajlı geliyor şu an neyse beklerim belki 3.1.3ede yapılır
  8. pardon ama neden?
  9. ya daha iyisi varken eskide ısrar neden anlamıyorum.birgeç gör ne kadar avantajlı.
  10. hocam çünkü şarj süresi kısalıyor ve telefonda kasılmalar yaratıyor... 3gs 16 var bende... 32liktende arkadaşımda o iOS 4 kurdu ama şimdi downgrade yapmaya çalışıyor telefonu 3.1.3'e pişman olmuş...
  11. ya ben ilk çıktığından beri 4.0.1 kullanıyorum benim telefonda 3gs 16 gb daha bir tane takılma görmedim.4.0 değil 4.0.1 kurun.
  12. Nadir evet kurduğunıza benziyor
  13. kime inanıyorsunuz şarj süresi için anlamıyorum bana uzamış gibi geldi forumda benim açtığım ve sabitlenen konuya bakar mısınız öyle yapın süper olur :)

http://www.maxicep.com/iphone-deste...daha-fazla-yetmesi-icin-taktikler-383137.html
  14. güzel olmuş..
  15. Tskrlerrrr
  16. Arkadaşlar 5.1. e nasıl kurarım türkçe anlatım yokmu
  17. yardımcı olacak yokmu acaba ??
  18. selammmmmmmm

- - - Eklendi - - -

selammmmm
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.