iphone 3GS telefonlarda arayan numarayı engelleye bilirmiyim?

Konu, 'iPhone - iOS Genel & Destek' kısmında ysmglcn tarafından paylaşıldı. Okunma: 9283 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. iphone 3GS telefonlarda arayan numarayı engelleye bilirmiyim?

iphoe 3GS marka telefonda aramasını istemediğim bir cep telefonunu engelleye bilir miyim???

Yazan: ysmglcn
  2. cihazın jailbreakli ise evet iblacklist yazın cydia ya indirin

iphone 3GS telefonlarda arayan numarayı engelleye bilirmiyim? konusuna benzer içerikler

1. D600 arayan numarayı engelleme...yardım ( 6 Aralık 2008 | Samsung )

slm arakadaslar samsung d600 de arayan numarayı engelleme varmı.yardım beklıyorum tesekkurler.
  2. Pycallblocker arayan numarayı engelleme -Meşgul Gösterme ( 28 Şubat 2010 | Nokia Maemo Uygulama )

Bir çeşit blacklist olayı.Arayan kişiyi siz ekranda görüyorsunuz fakat karşı tarafa meşgul sesi veriyor.Arasıra konuşmak istemediğiniz numaralara yapabileceğiniz uygulama :) Depolardan indirip direk kurabileceğiniz uygulama-extras devel...
  3. Nokıa 5800 arayan numarayı engelleme acill !! ( 13 Kasım 2010 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

arkadaşlar 5800 kullanıyorum ..sürekli rahatsız eden bir tek numara var onu nasıl engelleyebilirim ? biraz kurcaladım numara filtreleme diye bişi buldum denedim fakat hiçbir şeye yaramadı gene arıyor beni numara ..ne yapmalıyım ?? aciil lütfen
  4. Numaramı Taşıya bilirmiyim? ( 15 Haziran 2011 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

selam arkadaşlar herkese hayırlı günler dilerim. benim avea hattım kayboldu yaklaşık 2 hafta önce.şuan numaram kapanmadı.ben numaramı turkcele taşıyabilirmiyim.ama hattım kayıp .yani aynı numarayı kullanabilirmiyim başka bir operatörde....
  5. Arayan engelleme ( 15 Mayıs 2013 | Android Genel )

Beyler beni arayani engelleyebilecegim iyi bir program varmi benim hic haberim bile olmasin o kisinin aradigindan
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 19:57:54