Iphone 3GS Kapanma Sorunu

Konu, 'iPhone - iOS Genel & Destek' kısmında Xullie tarafından paylaşıldı. Okunma: 1924 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Iphone 3GS Kapanma Sorunu

Merhaba arkadaşlar, iphone 3gsimle ilgili 3-4 haftadır yaşadıgımdan sorun dolayısıyla burada bir hesap açma ve yardımınıza başvurma ihtiyacı duydum. Dediğim gibi son 1aydır cihaz kendi kendine kapanıyor ve sarja takmadıgım sürece açılmıyor. İşin garip yani batarya seviyesi yüzde olarak 90 ken bile kapanabiliyor ve sim kartı çıkardıgım zaman aynı sorunu yaşamıyorum. Cihaz jailbreaksiz ve ios 5.1 son sürüm. Restore denedim fakat yine aynı sorunla karşılaştım. Acaba aklınıza gelen bir fikir ya da çözüm var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.

Yazan: Xullie
  2. başka simkartla deneyin bakim

Iphone 3GS Kapanma Sorunu konusuna benzer içerikler

1. ıphone 3gs 3.1.2-jb şebeke sorunu??? ( 7 Mart 2010 | iPhone - iOS Genel & Destek )

Arkadaşlar merhaba... 3gs 3.1.2-jb ayfonum da bi türlü geçmeyen şebeke sorunu(yada başka bişey) var. Ne yapabilirim? Hattım vodafone. Vodafonu aradım; bazen hatlardan kaynaklanabiliyor dediler ama, eski telefonumda böyle bi sorun yoktu....
  2. yurtdısındaki ıphone 3gs le ilgili birkaç soru... ( 20 Mart 2010 | iPhone - iOS Genel & Destek )

arkadaşlar sahibinden.com vb sitelerde yurtdısından gelen ve satılan bir çok ıphone var bu ıphone 3gs 16 gb yada 32 gb olanını yurtdışından alsak bi sorun olurmu ? bide sitede okuduğum kadarı ile 36 haftadan önceki ıphoneleri alın diye...
  3. Iphone 3gs 16 gb gps sorunu hakkında !!! ( 21 Şubat 2011 | iPhone - iOS Genel & Destek )

SÜRÜM 4.1 MODEM FİRMWARE 06.15.00 Evet arkadaşlar ne yaparsam yapayım gps i çalıstıramıyorum tomtom ve navigon yuklu navigon u ılk yukledıgımde evde resmen baglanmıştı ama sımdı hıc bır belırtı yok nerde oldugumu gosterıyor fakat aracımda...
  4. İphone 3GS şarjı olduğu halde kapanma sorunu ( 28 Eylül 2012 | iPhone - iOS Genel & Destek )

Dediğim gibi iphone 3gs beyaz cihazım var. şarj ettikten sonra (%100) kamerayı açıyorum misal 1-2 dakika video çekiyorum sonra pat diye kapanıyor, lap diye simsiyah oluyor ekran sonra tekrar açmak durumunda kalıyorum açıyorum yine aynı şey...
  5. Iphone 3gs ses sorunu ( 13 Kasım 2012 | iPhone - iOS Genel & Destek )

Selamlar, Dün kardeşime iphone 3gs aldım ikinci el sorunsuz bir şekilde kullanıyordum içeriğini resetlemek istedim ve farbika ayarlarına döndüm. Bu işlemden sonra telefondan ses gelmemeye başladı. Arama yaparken çevir sesi dahi gelmiyor. Bu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Ağustos 2015 Cumartesi - 23:16:56