iphone 3g görüntülü konuşma

Sponsorlu Bağlantılar

tugay2135

tugay2135

Üye
    Konu Sahibi
iphone 3g görüntülü konuşma
arkadaŞLaR iphone 3g'de görüntülü aramayı nasıl yapıyoruz?

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
2. kamera olsa güzel yapardık ama maalesef iphone da 3G nin sadece datasını hizmetini kullanırsın kamerasını kullanamıyorsun.

tugay2135

tugay2135

Üye
    Konu Sahibi
üzücü bir durum gercekten.... teşekkürler dostum

oguzhangun

Üye
Harbiden ya en son teknoloji ürünü ama karşı tarafla görüntülü görüşemiyoruz

zekitazegul

Üye
uzulme dostum istersen nokiaya gecis yap

kosezade

kosezade

Üye
he ya arkadaş 3g ile goruntulu gorusme yapamayacaksak 1.200 tl verip neden 3gs alıyoruz onun yerine lüks olsun diyorsan n97 alırım yani bende n79 var yetior goruntulu gorusmek için

akiyak

Üye
görüntlü görüşme yapılıyordur ama. çift kamerayla ilişkisi yok çünkü nokia 6233 lede görüntülü görüşme yapılabildikten sonra ondada yine tek kamera var görüşmede de en ufak sorun yok

atakax

atakax

Üye
görüntlü görüşme yapılıyordur ama. çift kamerayla ilişkisi yok çünkü nokia 6233 lede görüntülü görüşme yapılabildikten sonra ondada yine tek kamera var görüşmede de en ufak sorun yok

ama iphone dA yok iphone 4 te jailbreak yapılırsa var öbür türlü oda sadece iphone 4 lerle wifi üzerindn görüntülü konusmak isteyen iphone almasın cebinde bilgisayar isteyen alsın

caner5507

Üye
çok doğru bende bir iphone 3g S kullanıcısıyım gerçekten çok müthiş bir telefon.....:islik

lost_des

lost_des

Üye
valla etrafımda görüntülü konuşma yapabilen telefon sahibi biçok insan var ve hiçbirinin daha görüntülü konuşma yaptığını görmedim. hatta yurtdışında da yaygın bi şey değil bu. çok da gerekli bi şey değil bence. olması artı mı? belki öyle. ama benim için değil

atakax

atakax

Üye
görüntülü kkonusma özellikli bir sürü telefon kullandım ama 1-2 kere görüntülü konustum oda ilk heves :D yeni çııktığında :D zaten iphone uda görüntülü konusmak için almadık :D

unicorn13

Üye
arkadaşlar bende 600TL'ye daha 1 yıl Genpa garantisi bulunan iphone 3G alıcam.3GS değil...tavsiye eder misiniz?Cihaz temiz.Ne dersiniz?

chass

chass

Üye
iphone 4 var artık tabi herkesin alım gücü ve beğenisi farklı, alıp almamak sana kalmış ama iphone denilince bence telefonda ve dokunmatik ekranda bir numara.

Üst Alt