iphone 3g en baş reset attın elmada kalıyodu ondan sonra şarjı bitti ve hiç bişey yapamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
funnycagri

funnycagri

Üye
    Konu Sahibi
iphone 3g en baş reset attın elmada kalıyodu ondan sonra şarjı bitti ve hiç bişey yapamıyorum
Arkadaşlar lütfen allah rızası için yardım edin iphone 3g em var. 2. el aldım reset atıyımdedim attım elmada kaldı jailbreake li ondan sonra araştırdım falan bu seferse telefonun şarjı bitti ve artık hiç açılmıyor telefondan tık yok şarja bağlıyorum şarj olmuyo lütfen yardımcı olun 1 aydır bununla uğraşıyorum sürüm 4.2 acill yardım

funnycagri

funnycagri

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yardım edebilrmisiz lütfen

Apache11

Apache11

Üye
Sanırım çöpe gidecek..birde hem power hemde home tuşuna aynı anda basip acmayi dene ilk önce power a bas ama baktın olmuyo mutfaga git ve su iç

funnycagri

funnycagri

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım yorumun için öncelikle sağol ama şarjı bittiği için tık yok acaba pilini değiştirsem alurmu diyorum

- - - Eklendi - - -

kardeşim yorumun için öncelikle sağol ama şarj olmadığı için tık yok bataryasını değiştirsem düzelirmi acil cevap verirsen sevinirim şimdiden teşşekürler

Apache11

Apache11

Üye
Valla ben bir kere pil değişimi yaptım 100 lira para verdim sana simdi al desem gene acilmicak yazık olcak..iphone u alirken aslinda cok iyi tanidiktan almak gerekiyor sonuc senin gibi olabiliyor..satan kişi telefonu acilir vaziyette ayarlamistir sende resetleyince böyle olmuştur sanirsam tabi..birde teli bilgisayara bagla itunes iphonu görürse yeniden yazilim güncelle ki acilirsa tabi

funnycagri

funnycagri

Üye
    Konu Sahibi
çok haklısın işte yaptım tam itunes ten yazılım yüklenirken şarjı bitti ve zaten telefonu babamdan aldım değiştirdik ve bozuldu dersem ona heralde ............................................... başka bir tavsiyen varmı itunes te görmüyo çünkü şarjı yok hiç bi şekilde bişey olmuyo son çare pili değiştirmek gibi geliyo çünkü yeni pil şarjlı olucak bende itunes ten yazılımı yükliycek sen ne dersin

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
kardes sen sarja takınca batarya doluyoda gosterge çkmıyo çoktuguıcın

Apache11

Apache11

Üye
Telefonu bilgisayara bagladiginda da bir taraftan sarj oluyor zaten yani sen yazilimi yüklerken bile sarjin olmasi lazim normal şartlarda..ben iphone pilini aldigimda dolumuydu bosmuydu hatirlamiyorum ama ben pilden oldugunu sanmiyorum bu konularda biraz daha bilgili arkadaşlar var burda umarım yardımcı olurlar dost acı söyler derler ama pek bir umut yok gibi..itunes degilde bide itools u indir bilgisayarina birde öyle bağla bakalım o görcekmi..

funnycagri

funnycagri

Üye
    Konu Sahibi
ya normalde olması lazım ama sorun orda iphonu sil deyince jailbrake li olduğu içi apple logosunda takılı kalıyoduya o zamanda zaten şarj almıyodu elmada kaldığından beri şarj almıyodu anladınmı soru orda yaa çok korkuyorum işşalllah düzelir

- - - Eklendi - - -

emin misin 2 gün şarja kaldı ama yine denedim tık yok noolur yardım edin

- - - Eklendi - - -

yine merhaba biraz önce itools du yükledim ama yine tık yok acaba adaptorde sorun olabilirmi apple işaretinde kaldığında şarj alıyomuydu bi bilginiz varmı

- - - Eklendi - - -

abi acil yazın nolur çok acil lazım

Apache11

Apache11

Üye
İlk jb yaptigimda benim telefonda bir kere sorun cikardi resping dönüp duruyordu tel ne kapaniyo nede aciliyordu o sekilde iki gün durdu sonra kapandi bir günde öyle kaldı kendi kendine acildi simdi sorunsuz kullaniyorum biraz bekle bakalim telefonu hic bir yere baglama baska sarj aletiyle dene olmadi iphone servisine götür anlat derdini

funnycagri

funnycagri

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle 3 hafta oldu ve tık yok 3 haftadır bekliyo ikinci olarak iphone servisine derken ne demek istediniz ?

Apache11

Apache11

Üye
İphone tamiri yapan servisler var bir cok yerde birde oraya göster ..birde siteyi bir araştir bakalim belkis senle ayni sorunu yaşayanlarda olmus olabilir

funnycagri

funnycagri

Üye
    Konu Sahibi
mağlesef başka kimse yok ama 1 tane telefoncuya sordum o ölmüş dedi ama sinirimi bozmıycam ama yavaş yavaş umudumu yitirmeye başladım başka fikri olan yokmu bu telefonu ne yapıp edip tamir etmem lazım mümkünse evde yapabilmem lazım

funnycagri

funnycagri

Üye
    Konu Sahibi
cvp verirmisiniz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt