iphone 3g 16 gb 650 tl

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sphone

sphone

Üye
    Konu Sahibi
iphone 3g 16 gb 650 tl
Sahibinden Iphone 3G 16 GB Siyah Cihaz Çok temiz kullanılmış, Sıfırdan farksızdırKulaklık, Pc data kablosu, Şarj aleti, Simkart takma çıkarma iğnesi ve Resimde görülen arka koruma kılıfı ile birlikte verilecektir.
Ön kısım Orjinal film kaplama yapılmış, Arka kısım ise Koruma kılıfı ile kullanılmıştır.
Önde yada arkada En ufak bir çiziğe rastlayamazsınız.

650 tl
0533 3084939 said

Cihaz jailbreak Yada Grey değildir. Türkiye cihazıdır. Hiç bir zaman güncelleme sorunu yaşamazsınız. Format atılsa dahi Tüm hatlarla kullanılabilir. (Turkcell, Avea, Vadofone)

Uploaded with

Uploaded with

futbol123

futbol123

Üye
fiyat 3g ye göre çok aynı fiyata 3gs 16gb satılıyor.

sphone

sphone

Üye
    Konu Sahibi
hocam muhakkak herkese göre yorum olucaktır yalnız cihaz sıfır desem görünce inanıcağınız temizlikte birde tr elbette pazarlık söz konusu olucaktır

futbol123

futbol123

Üye
hocam muhakkak herkese göre yorum olucaktır yalnız cihaz sıfır desem görünce inanıcağınız temizlikte birde tr elbette pazarlık söz konusu olucaktır
hocam 3gs satılıyor valla tertemiz makineler var 550tl ye bile var
bu arada bende n97 32gb var takas düşünürmüsün?

sphone

sphone

Üye
    Konu Sahibi
kafa kafaya düşünemem hocam kusura bakmayın

futbol123

futbol123

Üye
+ e250 veririm :D

sphone

sphone

Üye
    Konu Sahibi
hocam sizi kırmak istemem ama olmaz +200 e olur yalnız cihaz hakkında bilgi almak isterim birde 2 gün nette olamıycam şahir dışına hasta ziyaretine gidicem dilerseniz telefonunuzu bırakın veya 0533 3084939 cuma günü beni ararsınız veya mesaj atarsınız telefonuma ben size dönerim

futbol123

futbol123

Üye
hocam sizi kırmak istemem ama olmaz +200 e olur yalnız cihaz hakkında bilgi almak isterim birde 2 gün nette olamıycam şahir dışına hasta ziyaretine gidicem dilerseniz telefonunuzu bırakın veya 0533 3084939 cuma günü beni ararsınız veya mesaj atarsınız telefonuma ben size dönerim
yok hocam sağolun hayırlı satışlar size..

USAForever

USAForever

Üye
hocam 3gs satılıyor valla tertemiz makineler var 550tl ye bile var
bu arada bende n97 32gb var takas düşünürmüsün?

arkadaşa ciddi anlamda satılıyorum kanada da 3gs satışı bile kalktı ama biz 3g ye 300 Euro civarında para istiyoruz , ne zaman gelişeceğiz...:kotu:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt