iphone 2g viber neden çalışmıyor lütfen yarıdım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bostancı34

Üye
    Konu Sahibi
iphone 2g viber neden çalışmıyor lütfen yarıdım
arkadaslar surumum 3.1.3 onay kodunu gırdıkten sonra kapanıyor ve bırdahada acılmıyor bu sorunu yasayan ve cozen arkadaslarımdan destek beklıyorum tesekkurler

phasan

phasan

Üye
Benim bildigim 5 surumde calisiyor

zensOkey

zensOkey

Üye
Sen o telefonun açıldığına dua et dostum :))

bostancı34

Üye
    Konu Sahibi
dostum gulmene gerek yok elımde n9 var hıcbırseye yaramıyo emın ol iphone 2 n9 dan ıyı ben bunun farkındayım

bıldıgın seyı yaz dalga gecılecek yerde adamı yerden yere vurmasınıda bılırız konuyu kırletme

phasan

phasan

Üye
dostum gulmene gerek yok elımde n9 var hıcbırseye yaramıyo emın ol iphone 2 n9 dan ıyı ben bunun farkındayım

bıldıgın seyı yaz dalga gecılecek yerde adamı yerden yere vurmasınıda bılırız konuyu kırletme

N9 yukle viber onda suan tek ses yok sesli gorusme

famemonster16

famemonster16

Üye

iPhone 2G N9'dan iyiymiş :d: Belki telefonunun sürümü viberi desteklemiyordur ya da donanım yetmiyordur ki bu çok normal.
N9'un varsa ona da Viber yükleyebilirsin ama n9daki Viber ile konuşma yapılmıyor sadece mesaj ve resim gönderebilirsin.
Ama sen illa da Viber sesli görüşme kullanacağım diyorsan ve biraz da bilgin varsa N9'a Android kurabilirsin.

bostancı34

Üye
    Konu Sahibi
gorusme yapılmıyorsa napım o n9 u aslında n9 da ses cıkması bıle mucıze hahahaha ahahaha ahaha

n9 androıdlı cok stabıl calısıyoya sankı bıde onu kur batagın ıcıne gır

famemonster16

famemonster16

Üye
gorusme yapılmıyorsa napım o n9 u aslında n9 da ses cıkması bıle mucıze hahahaha ahahaha ahaha

n9 androıdlı cok stabıl calısıyoya sankı bıde onu kur batagın ıcıne gır
Asıl iPhone 2'de ses çıkması mucize. Video çekemeyen cihazdan ne bekliyorsun :islik

- - - Eklendi - - -

Sen var ya artık fanboyluğun da ötesine geçmişsin. N9 ile iPhone 4'ü karşılaştırsan neyse ama N9 ile iPhone 2G'yi karşılaştırıyorsun ve iPhone 2G daha iyi diyorsun. Pes yani.:dry:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt