iPad Air 3'ü mü bekliyim iPad Air 2 mi alıyım

Sponsorlu Bağlantılar

KAYIP-ADAM

Üye
    Konu Sahibi
iPad Air 3'ü mü bekliyim iPad Air 2 mi alıyım
Merhaba arkadaşlar laptop alıcaktım ama vazgeçtim :)

iPad'lere yöneldim ve Air serisi hoşuma gitti.

Air 2'yi mağazada inceledim hoşuma gitti ama Air 3'te yakın tarihte çıkacağı söyleniyor. Şimdi beklemelimiyim yoksa iPad 2 oldukça güzel ve uzun süre gidecek bir tablet mi?

Şimdi iPad alıp 2 ay sonra aynı fiyata iPad Air 3 çıkarsa verdiğim paraya üzülürüm. Ama bir yerde Kasım 2015 , bir yerde Mart , Bir Yerde Eylül 2016 , bir yerde Ocak yazıyor. Mart'ta çıkacaksa beklemem zor. Kararsızım :( Almalı mıyım beklemeli miyim?

0MG90

0MG90

Üye
Air 3 seneye çıkar, alıver Air 2'yi

• Beğen
Tepkiler: KAYIP-ADAM

KAYIP-ADAM

Üye
    Konu Sahibi
Air 3 seneye çıkar, alıver Air 2'yi
bende büyük ihtimalle air 2 alıcam ama inşallah air 3 , 1-2 ay sonra çıkmaz :( , kasım yada aralık ayında alıcam o zamana kadar air 3 le ilgili bilgiler çıkar heralde. Çıkmazsa yakın tarihte çıkmaz heralde :D Air 2 şuanda alacağım kesin gibi bir şey , Air 3 çıkmazsa.

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Ben de air 2 alın derim, üst modeli bekleyemezseniz. air 3 için 2016 yazı veya sonbaharı deniliyor.

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Air 3 çıksa bile en fazla Force Touch falan eklenir. Air 2 şu an en iyi tabletlerden sayılır.

• Beğen

KAYIP-ADAM

Üye
    Konu Sahibi
Ben de air 2 alın derim, üst modeli bekleyemezseniz. air 3 için 2016 yazı veya sonbaharı deniliyor.
Air 3 çıksa bile en fazla Force Touch falan eklenir. Air 2 şu an en iyi tabletlerden sayılır.
o zaman beklememin bi anlamı kalmadı , ekran çözünürlüğü 2300'lere filan çıkacak diye okumuştum ve birde a9 işlemci eklencek diye duymuştum ama ipad pro tanıtıldığı için sanırım ipad air 3 tanıtılmaz daha uzun süre. Kasım veya Aralık ayında alacağım o zaman teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL
baby_face_

baby_face_

Üye
Bende İpad 2 var dostum, 2012 den beri kullanıyorum daha tık demedi. Hala yazılım desteği alıyorum 3 ü beklemene gerek yok 2 beni buraya kadar sıkıntısız götürdüğüne göre air 2 seni bi 10 sene uçurur :)

Üst Alt