Uygulama Ip webcam izleme

Konu, 'Android Uygulama ve Oyun Yardım' kısmında Ramatata tarafından paylaşıldı. Okunma: 978 | Cevaplanma: 2

1. Ip webcam izleme

Evet arkadaşlar bizim köye ip kamera koymuşlar şimdi elimde s2 var hangi programı kurup izleye bilirim memleketi
    http:// 88.249.21.211:85 yardımlarınız için tesekkurler

Yazan: Ramatata
  2. Vmeye hd diye bi pro var kardesim guzeldir bak bi

3. Eyvallah onu şimdi demedim olmadı başkan varmı başka önerisi olan

Ip webcam izleme konusuna benzer içerikler

1. webcam izleme ( 16 Mayıs 2012 | Android Genel )

ustalar android cihazda bilgisayardaki webcamı wifi ile izlemek için bir apk varmıdır acaba, kaç gündür arıyorum bulamadım, daha önce symbian kullanırken mobiscope kullanmıştım ve çokda memnundum, ama androidde açamadım bu javayı. cihaz sgs2...
  2. WebCam İzleme Programı Arıyorum ( 26 Ağustos 2012 | Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz )

Arkadaşlar evimdeki webcam i 3g den açarak telefondan izleyebileceğim bir program arıyorum.
  3. IP Webcam 1.8.23 Android Telefonunuzu Webcam Olarak Kullanın ( 20 Nisan 2013 | Android Diğer Çeşitli Uygulamalar )

Uygulamanın Bir Kaç Ekran Görüntüsü :) Olay Şu Ve Çok Basit Skype vb yerlerde bu uygulama ile Android Telefonumuz WebCam olacak -Öncelikle İp Web Cam açın üstte 320x240 var ekran çöznürlüğüdür o ona istediğinizi yapın -İp Web...
  4. Uygulama Ip webcam ( 9 Mayıs 2013 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

Slm arkadaşlar bizim köye kamera sistemi takılmış ve koy dışında kalanlar bu ip kameralar sayesinde köyü izleye biliyorlar şimdi bende galaxy s2 var bu kameraları izlemek için hangi programı kullanmam gerekli Tinycam monitör kurdum fakat yabancı...
  5. Webcam ( 22 Temmuz 2013 | Android Genel )

Arkadaşlar elimde samsung galaxys2 var ben bunu nasil webcam olarak kullanacağim şimdiden teşekkürler
Yüklüyor...
05 Eylül 2015 Cumartesi - 19:15:18