Püf Noktası iOS Bildirim Paneline Widget/Kısayol Ekleme Rehberi [RESİMLİ]

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
iOS Bildirim Paneline Widget/Kısayol Ekleme Rehberi [RESİMLİ]
Merhaba iOS dostları. Bilirsiniz iPhone kullanırken mobil verinin alt barda olmaması benim veya bazı kişilerin canını sıkar. Şimdi bu sıkıntıyı en aza indirgeyen yöntem olan bildirim paneline widget eklemeyi göstereceğim. Siz ister mobil veriye hızlı giriş ekleyin ister kişi ister uygulama veya web sayfası kısayolu orası size kalmış. Jailbreak veya herhangi bir garantiden çıkma durumu içermez.

1-) Öncelikle Apple Store'dan LAUNCHER uygulamasını indirmemiz gerekiyor.

2-) Uygulamaya giriş yapıyoruz ve sağ üstteki skip yazısına tıklıyoruz. Hemen sonrasında uygulama arayüzü bizi karşılıyor. Burada "+" işaretine basmanız gerekiyor.

3-) Burada nasıl bir kısayol/widget eklemek istediğinizi soruyor. Eğer benim gibi mobil veri kısayolu eklemek istiyorsanız kırmızı renkli kareler olan APP LAUNCHER'a basmalısınız.

4-) Burada biraz aşağı inerseniz settings yani ayarlar ikonu ve yazısı var ona bir kez basın. Veya siz ne eklemek ister iseniz ona tıklayın.

5-) Şimdi program ingilizce olduğu için buradaki yazılarda inigilizce doğal olarak. Hücresel ingilizcede CELLUAR isminde geçiyor. Settingse girdikten sonra mobile celluar'a basın.

6-) Daha sonrasında karşınıza böyle bir görüntü gelecek. İsmi değiştirebilirsiniz celluar yerine mobil internet olarak veya nasıl isimlendirmek isterseniz o şekilde değiştirebilirsiniz.

7-) Son olarak sağ üstteki Tik işaretine basın ve uygulamadan çıkın. Bildirim panelini indirdiğinizde göreceksiniz ki kısayol veya widget nasıl tabi ederseniz eklenmiş. :)

Güle güle kullanın.. :)

*Konu teknolojibaronu tarafından iPhone tapatalk üzerinden
10.08.2015 tarihinde açılmıştır. İzinsiz kopyalamayın lütfen. Veya isim belirtmenizi rica ediyorum. Teşekkür ederim.*

• Beğen
Tepkiler: Bessonnitsa ve Serhan

Serhan

Serhan

Üye
Eline sağlık. İOS'a yeni geçenler için çok iyi olmuş.

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Teşekkürler [emoji106]

Launcher ios 8 veya üst sürüm gerektiriyor, ios 7.1.2 için bildiğiniz alternatif var mı varsa nasıl?

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. Alternatif bilmiyorum ne yazık ki.

• Beğen
Tepkiler: Bessonnitsa

Üst Alt