Yardım iOS 8 sonrası Rehber görüntüleme sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

KadirCakir

Üye
    Konu Sahibi
iOS 8 sonrası Rehber görüntüleme sorunu
Merhaba iPhone 5s kullanıyorum. iOS 8'e geçtikten sonra rehberde sorun yaşıyorum. Rehber'e girip arama Bölümü'ne bir isim yazdığımda gelen liste ekrana sığmayacak kadar çok ise en alta indiğimde en altda gelen isme tıklanamıyor hatta o isim gözükmüyor bile. Bu konu Hakkında yardımcı olacak arkadaş var mı? Teşekkürler

foreverthe

foreverthe

Üye
Telefonu sıfırla derim

KadirCakir

Üye
    Konu Sahibi
denedim ama yemedi ayrıca çevremde ios 7 olanlarda bu sıkıntı yok ama ios 8 olanların hepsinde var.

• Beğen
Tepkiler: hsynkckygcı@
sLeepLe

sLeepLe

Üye
dediğini denedim en altta bi isim kalıyo onu görüntüleyemiyorum :D yeni güncelleme ile düzeltilecektir mutlaka
çokta büyük bir sorun değil bence :hmmm

• Beğen
Tepkiler: hsynkckygcı@
foreverthe

foreverthe

Üye
denedim ama yemedi ayrıca çevremde ios 7 olanlarda bu sıkıntı yok ama ios 8 olanların hepsinde var.
Aynen bende baktım sorun bende de var ama aradağınız kişinin adı Ali ise mesala A harfine bastığınızda Abla, Abdullah falan filan geliyorsa sonlara doğru Ali varsa ve gözükmüyorsa A'nın yerine l'de koyarak bu sorunu halledebilirsiniz yani Ali diye aratacağınıza Al yazın ve direk Ali'yi bulun. Siz demeden önce fark etmemiştim ben :D

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Aynen bende baktım sorun bende de var ama aradağınız kişinin adı Ali ise mesala A harfine bastığınızda Abla, Abdullah falan filan geliyorsa sonlara doğru Ali varsa ve gözükmüyorsa A'nın yerine l'de koyarak bu sorunu halledebilirsiniz yani Ali diye aratacağınıza Al yazın ve direk Ali'yi bulun. Siz demeden önce fark etmemiştim ben :D
bende aynı harfle arattım öyle fark ettim :D bence A da sıkıntı var :ehe

Üst Alt