Karşılaştırma iOS Cihazlarımızın şarj durumlarını paylaşalım!

Sponsorlu Bağlantılar

Baranbaris

Baranbaris

Üye
    Konu Sahibi
iOS Cihazlarımızın şarj durumlarını paylaşalım!
Ben başlıyorum arkadaşlar kullanım süresinin en fazla 1 saati Wi-Fi kullanmadan geçmiştir.
Benim rekorum budur sizinkileri bekliyorum.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Antutu benchmark ne zaman ios a geldi ? :D hemen indirmek lazım

Baranbaris

Baranbaris

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: 0MG90, sLeepLe ve B.A.R.O.N
sLeepLe

sLeepLe

Üye

4 saat civarı müzik dinledim yolculuk yaparken. Öğlene kadar Wi-Fi öğleden akşam 11e kadar 3G açık internet 23den sonra yine Wi-Fi yarım saat falanda asphalt 8 geriside ekranda göründüğü gibi. 5s iOS 8.02

• Beğen
Tepkiler: Baranbaris
Baranbaris

Baranbaris

Üye
    Konu Sahibi

4 saat civarı müzik dinledim yolculuk yaparken. Öğlene kadar Wi-Fi öğleden akşam 11e kadar 3G açık internet 23den sonra yine Wi-Fi yarım saat falanda asphalt 8 geriside ekranda göründüğü gibi. 5s iOS 8.02
İyiymiş ben telefonu okula görüşmediğim için evde uçak modunda bırakıyorum. Çoğunlukla uçak modunda yani gece yatarken de uçak moduna alıyorum. Galiba iOS 8 ile şarj çok gelişmiş internet paketim şuan yok ama eskiden 3G açıkken dakikada %1 gidiyordu. Sizde bu farkı hissettiniz mi Hücresel ile şarj kullanımı arasında?

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve sLeepLe
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Valla şarj konusunda biraz daha iyileşmiş iOS 8 ile beraber ben uçak moduna hiç almadım almış olsam daha uzun süre gider ve telefonu kurcalamayı çok severim ben oda şarj yiyor :) 3G kullanımı iyi bence :) Buda antutu sonucu birde free ram 153 gösteriyordu sağlam ram temizleme prosu var mı ?

• Beğen
Tepkiler: Baranbaris
Baranbaris

Baranbaris

Üye
    Konu Sahibi
Valla şarj konusunda biraz daha iyileşmiş iOS 8 ile beraber ben uçak moduna hiç almadım almış olsam daha uzun süre gider ve telefonu kurcalamayı çok severim ben oda şarj yiyor :) Buda antutu sonucu birde free ram 153 gösteriyordu sağlam ram temizleme prosu var mı ?

Bulsam ben de kullanırım sadece battery doctor kullanıyorum şarj için 40 dakika fazladan şarj ediyor zararını görmedim. Sen kullanmışsın iyi gitmiş bende de iyi beklemiş dengelemişler yani [emoji1]

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve sLeepLe
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Bulsam ben de kullanırım sadece battery doctor kullanıyorum şarj için 40 dakika fazladan şarj ediyor zararını görmedim. Sen kullanmışsın iyi gitmiş bende de iyi beklemiş dengelemişler yani [emoji1]
Aslında sevmiyorum öyle programları bazıları telefona zarar veriyo diyo kendi haliyle daha iyi ya :D

• Beğen
Tepkiler: csbaz, BLasTeaR, Baranbaris ve 1 kişi daha
Anil-D

Anil-D

Üye
bu sureleri gorunce kendime haebi ayfon alicam

• Beğen
Tepkiler: csbaz, The SLayeR, B.A.R.O.N ve 1 kişi daha
0MG90

0MG90

Üye

• Beğen
Tepkiler: sat s3 al, Baranbaris ve sLeepLe
sLeepLe

sLeepLe

Üye
ipad de baya gidiyomuş ha daha %18 var :D

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
0MG90

0MG90

Üye
Biraz daha uzardı sanırım:D

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
sLeepLe

sLeepLe

Üye
uzar daha uzar :D

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
Baranbaris

Baranbaris

Üye
    Konu Sahibi
Bugün 2 defa şebeke durduk yere gidip geldi sizdede oluyor mu bu? Sinirimi bozdu.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Çekmemiştir telefon bende öyle sorun olmadı

sLeepLe

sLeepLe

Üye
operatörler aynı mı? telefonda sorun yoktur ya

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Arkadaşlar sanırım Turkcell bana çakma iPhone verdi. Sürelere bak.. Ben sabah yolda 30 dk müzik dinliyorum %20 si gidiyor sarjın. 1 saat sonrada internet kullanımından dolayı sarj bitti diyip kapanıyor. IOS 8 i ilk yüklediğim gün abartmadan söylüyorum sadece 10 sn video açtım ve tam %40 sarj gitti. Benim batarya sıkıntılı galiba. 3GS kullandığımda da aynısı olmuştu yan sanayi bir tane taktırdık ve o da pek fazla durumu değiştirmemişti. Ayaklı sarj cihazına döndüm, sürekli sarj cihazı taşıyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: sLeepLe
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Mobil Veri Olayı Etkiler ARkadaşlar Bunu Aynı Ortamda Aynı Hat ve Farklı Cihazlar İle Test Etmenin Gerekir Turkcelin ve Aveanin Net Hızları 100 Kat Fark Eder Bir Tane Cihaz Saniyede 1 MB Çekerken Diğeri Mbye Bile Çıkayacaği İçin Etkisi Çok Olur Bunu Anlayamazsınız

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR