Haber İos 8.0.2 İçin Son bilgiler

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İos 8.0.2 İçin Son bilgiler
Güncelleme yayınlandı ancak sorunlu sanırım konudan takip edelim :oke:
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Güncellemede yapılan muhtemel düzenlemeler
• HealthKit uygulamalarının App Store'da kullanıma sunulmasıyla ilgili bir hatayı düzeltir
• Kullanıcı, parolasını girdiğinde 3. parti klavyelerin seçiminin kaldırılmasına neden olan bir sorunu giderir
• Bazı uygulamaların Fotoğraf Arşivi'ndeki fotoğraflara erişmesini engelleyen bir sorunu düzeltir
• iPhone 6 ve iPhone 6 Plus üzerinde Ulaşılabilirlik özelliğinin güvenilirliğini artırır
• SMS/MMS mesajlarını alırken beklenmeyen hücresel veri kullanımına neden olan bir sorunu düzeltir
• Uygulama içi satın almalarda Aile Paylaşımı'nın Satın Alınmasını İste özelliği daha iyi desteklenir
• Zil seslerinin kimi zaman iCloud yedeklemelerinden geri yüklenmemesine neden olan bir sorunu düzeltir
• Fotoğrafların ve videoların Safari'den karşıya yüklenmesini engelleyen bir hatayı düzeltir

21:33 an itibariyle güncelleme geri çekildi,güncelleme yapmak isteyen kullanıcılar hata ile karşılaşıyor.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: sLeepLe, Serhan ve UpOneTR

Serhan

Serhan

Üye
Güncelleme safari ve hız sorunları ile ilgili sanırım.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Henüz kullanıcılar hata alıyorlar
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Serhan
0MG90

0MG90

Üye
Bende bulmadı

foreverthe

foreverthe

Üye
İnşallah çoğu hayata çözüm bulurlar

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Düzeltme kısmında "batarya" kelimesini görmedikçe yükleyebileceğim bir güncelleme değil. 7.1.2 döneceğim gibi. Aşırı şekilde harcamaya başladı bataryayı..

• Beğen
Tepkiler: hsynkckygcı@, Nextman ve Serhan
0MG90

0MG90

Üye
Safari yükleme sorunu düzelsin de, bide şu dokunmatik sorunu gitse tamamdır benim için bi daha güncellemem

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve Nextman
Serhan

Serhan

Üye
Birşey açmak için ayarlarda 3-4 kez basıyorum geç algılıyor o düzeltilmeli biran önce.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sanırım geri çektiler takip ediyorum :oke: ona göre konuyu düzenleyeceğim Ah Apple :)

0MG90

0MG90

Üye
Hatalı güncelleme mi verdiler naptılar :D

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Okuldaki Wi-Fi çok güZel ama yurttaki sürekli kopuyo safari yükleme sorunu var ve acayip şarj yemeye başladı ikindi vakti şarja takmak zorunda kalıyorum bunları düzenlesinler anca o zaman yüklerim

foreverthe

foreverthe

Üye
Adam akıllı yapsınlarda güncellemeyi beklemeye razıyım :D
Okuldaki Wi-Fi çok güZel ama yurttaki sürekli kopuyo safari yükleme sorunu var ve acayip şarj yemeye başladı ikindi vakti şarja takmak zorunda kalıyorum bunları düzenlesinler anca o zaman yüklerim
Bizim Wi-Fi sorunu heralde TTNET'ten ötürü :)

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe ve Nextman
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Hayır benim anlamadığım geliştirici sürümünde bu hatalar tespit edilmedi mi yahu ? upload, batarya vs bunlar en kritik şeyler zaten

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe ve Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sabaha kadar bekleyelim 5 çıktı yetmez 6 'yı verin yok oda yetmez 7 çıkmış :D

0MG90

0MG90

Üye
Dokunmatik beni çıldırtacak cidden, 7.1.2 imzaları açıksa geri dönücem 8.0.1 de düzelmezse

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Açık şu an imzalar